• Öğretmen Evde 1. Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti (2024)

  0 5 üzerinden
  125,00 TL
 • Öğretmen Evde 2. Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti (2024)

  0 5 üzerinden
  100,00 TL
 • Karne Kılıfı

  0 5 üzerinden
  2,00 TL
 • 2. Sınıf Okuma Anlama Kitabı – Öğretmen Evde Yayınları

  5.00 5 üzerinden
  80,00 TL
 • Öğretmen Evde Yayınları 5N1K 1. Sınıf Okuma Anlama Kitabı

  5.00 5 üzerinden
  80,00 TL
 • Öğretmen Evde 2. Sınıf 5N1K + Okuma Anlama 2’li Set

  0 5 üzerinden
  150,00 TL
 • Öğretmen Evde 4. Sınıf Yeni Nesil Sorular Kitabı

  5.00 5 üzerinden
  80,00 TL
 • Öğretmen Evde 1. Sınıf 5N1K + Okuma Anlama 2’li Set

  5.00 5 üzerinden
  150,00 TL
 • 4. Sınıf Okuma Anlama Kitabı – Öğretmen Evde Yayınları

  5.00 5 üzerinden
  80,00 TL
 • Öğretmen Evde Yayınları 5N1K 2. Sınıf Okuma Anlama Kitabı

  0 5 üzerinden
  80,00 TL
 • Öğretmen Evde Yayınları 5N1K 4. Sınıf Okuma Anlama Kitabı

  5.00 5 üzerinden
  80,00 TL
 • Öğretmen Evde 2. Sınıf Ders Ders Hafta Sonu Çalışmaları

  5.00 5 üzerinden
  60,00 TL

Öğretmen Evde Yayınları Kitap Çeşitleri

Değerli eğitmenler tarafından hazırlanan Öğretmen Evde Yayınları kitapları hem sınıflara hem türlere göre ayrılabilir. Aşağıda sınıf sınıf ayıracağımız kategorilerde en popüler olan ürün çeşitlerini de paylaşacağız. Böylece siz de hangi ürünü neden almanız gerektiğini kolaylıkla kavrayacaksınız.

Şimdi, ürün çeşidi ne olursa olsun kaliteli ve eğlenceli içeriklerle karşılaşacağınızı unutmadan okumaya devam edebilirsiniz!

Öğretmen Evde 1. Sınıf Kitapları

Öğretmen Evde 1. Sınıf Kitapları, kendilerini yepyeni bir maceranın ortasında buluvermiş çocuklar için bir yol gösterici, bir yardımcı konumundadır. Zira çocuk ilk kez gerçek manada bir okul, eğitim ve ders tecrübesini ilkokul birinci sınıf ile yaşayacaktır ve sağlam temeller atmak adına bu sene büyük bir önem teşkil etmektedir. Okuldaki eğitimin ve değerli öğretmenlerin emeklerinin büyük katkısının yanı sıra doğru kaynak kullanımı da pek çok başarıya zemin hazırlamaktadır. Örneğin:

 • Öğretmen Evde 1. sınıf kitapları kategorisinde bulunan “okuma anlama çalışmaları kitabı” ile çocuklar ilk kez karşılaştıkları “okumak” eylemini doğru bir şekilde kavrayarak bilinçli okuma yapmayı, yani metin içerisindeki 5n1k sorularını hatasız bir şekilde cevaplandırmayı öğrenirler.
 • Okuma kitapları ile okumalarına hız ve nitelik kazandırırlar.
 • Öğretmen Evde 1. sınıf kaynak kitap seti aracılığıyla o sene yeni tanışacakları Türkçe, Matematik ve Hayat Bilgisi ana derslerini ve ilgili konularını tekrar etme fırsatı bulurlar. Böylece öğrendikleri bilgileri kavramak daha kolay olacaktır.
 • Öğretmen Evde 1. sınıf tatil seti ile çocuklar tatilde bile öğrenmeye ve pekiştirmeye devam ederler. Bilgileri kalıcı olur.

İşte tüm bu sebeplerden dolayı, ilkokul 1. sınıf kitapları son derece büyük bir öneme sahiptir.

Öğretmen Evde 2. Sınıf Kitapları

Öğretmen Evde 2. sınıf kitapları, eğitim öğretim macerasının ilk senesini başarıyla tamamlayıp diğer seneye başlamaya hak kazanmış olan çocukların aynı oranda başarılarını sürdürebilmeleri için büyük önem arz eden kaynaklardır. Öyle ki, çocukların ana derslerdeki başarılarını katlamaları, okumalarına ve yazmalarına hız kazandırmaları ve yeni bir dilin, yani İngilizcenin dünyasına adapte olabilmeleri için mutlaka edinilmelilerdir. Zira yardımcı kitaplarla desteklenen ilkokul ikinci sınıf dönemi, başarıyla tamamlanacaktır.

 • Öğretmen evde 2. sınıf İngilizce kitabı
 • Öğretmen Evde 2. sınıf kaynak kitap seti ile birleştirilerek tam kapsamlı bir eğitim ortaya çıkarılabilir.

Ayrıca:

 • Öğretmen Evde 2. sınıf okuma anlama kitabı ile çocuklar okumalarını güçlendirebilirler.
 • Tatil seti ile tatilde bile öğrenebilirler.

Öğretmen Evde 3. Sınıf Kitapları

Öğretmen Evde 3. Sınıf Kitapları, ilkokul döneminin en yoğun dönemlerinden biri olarak bilinen ve kabul edilen 3. sınıfı başarılı bir şekilde tamamlamak için yararlanılması gereken eserlerdir. Zira bu sene içerisinde Türkçe, Matematik, İngilizce ve Hayat Bilgisi dersine ek olarak Fen Bilimleri dersi de öğrencilere öğretilmektedir. Dolayısıyla, yavaş yavaş derinleşen konular arasında çocuğun “boğulmasını” önlemek gerekir.

Öğretmen Evde 3. Sınıf kitap seti işte tam da bu noktada devreye girerler. Okul eğitimi, kurs, online dersler gibi öğrenim kaynaklarına ek olarak farklı ve doğru bir perspektif ile hazırlanmış olan bu ilkokul materyalleri ile çocuklar başarılı bir seneye imza atarlar ve akranları arasından başarıyla sıyrılırlar. Yine Öğretmen Evde 3. Sınıf İngilizce kitabı da oldukça önemlidir.

Pekiyiler ile dolu bir karneye büyük bir katkı sağlayan ürünleri hemen inceleyin!

Öğretmen Evde 4. Sınıf Kitapları

Öğretmen Evde 4. sınıf kitapları, büyük bir önem arz eden ilköğretim döneminin son etabındaki çocuklara büyük faydalar sağlayacak olan kaynaklardır. Zira artık ortaokul öğrencisi olmaya hazırlanan çocukların belirli bir ders çalışma disiplini (okul dışında da) edinmeleri bu kaynaklar ile mümkün hale gelir. Ayrıca onları daha yoğun bir tempoyla karşılayacak olan ortaokula da zihnen ve bedenen hazırlanmış olurlar.

 • Öğretmen Evde 4. Sınıf kitap seti ile Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilgiler derslerinin tümüne derinlemesine hakim olmalarını sağlar.
 • Öğretmen Evde 4. Sınıf İngilizce kitabı ile dil becerilerini güçlendirirler.
 • Bununla birlikte, 4. sınıf okuma anlama kitabı, artık pekiştirmiş oldukları okumayı hızlandırıp geliştirmelerini ve bu işi adeta bir keyfe dönüştürmelerini sağlar.

Listemize göz atarak dilediğiniz alana ya da türe uygun en kaliteli, başarılı ve iyi eserleri görebilirsiniz. Tıpkı tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu kategorideki eserlerin tümü, MEB müfredatına, çocuk psikolojisine ve kapasitesine, çocukların zevk ve ilgilerine uygunluk sağlar.

Öğretmen Evde Yayınları Kitapları Satın Al

Öğretmen Evde Yayınları kitapları ile tam donanımlı bir eğitim yılı geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemizi incelemek ve sepetinizi oluşturmak! Avantajlı fiyatları ve harika ürünleri kaçırmayın!