fbpx

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

5 ve daha fazla ürün siparişi vereceğiniz zaman (toplu sipariş) whatsapp toplu sipariş hattından destek alabilirsiniz.

Bireysel sipariş vereceğiniz zaman, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden siparişinizi oluşturunuz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sosyal medya hesaplarımız üzerinden sipariş alınmamaktadır. Ancak, ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Hafta içi en geç 24 saat içinde tüm talepleriniz cevaplanmaktadır.

Sipariş Takibi kısmına tıklayarak ve gerekli bilgileri girerek siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri e-posta üzerinden, sipariş adı soyadı ve sipariş numarası iletmeniz yeterlidir. Siparişiniz kargolanmadıysa, 3-5 iş günü içerisinde, eksiksiz ücret iadesi tarafınıza yapılır. Kargolandıysa, kargo bedeli düşülerek (bireysel siparişler için) iade yapılır.

Toplu sipariş (herhangi bir üründen 5 veya daha fazla) verdiyseniz, kargolanmadan önce iptal etmeniz halinde, tam ücret iadesi 5-10 iş günü içerisinde yapılır. Kargolandıktan sonra, iptal edersiniz, toplam kargo maliyeti düşülerek kalan tutar tarafınıza 5-10 iş günü içinde iade edilir.

İlgili kargo firmasının talep ettiği ücreti ödeyerek bu değişikliği yaptırabilirsiniz. Siparişiniz henüz kargolanmadıysa, bu değişikliği ücretsiz yaptırabilirsiniz.

Kargo gönderimlerimiz şimdilik sadece STANDART gönderimdir. Yoğunluğa, bulunduğunuz bölgeye ve KORONA salgınına bağlı olarak gecikmeler yaşanabilmektedir. Lütfen size sms ile gönderilen takip numarası ile kargonuzu takip ediniz ve gecikme durumunda ilgili kargo firması ile iletişime geçiniz.

Stokta bulunan ürenler genellikle 24 saat içinde kargoya teslim edilir.

 

Tedarik aşamasında olan ürünlerin ürün sayfasında tahmini kargo tarihi belirtilmektedir.

Tarafınıza sms ile takip numarası gelecektir. Ayrıca, sitemizdeki SİPARİŞ TAKİBİ kısmından da takip edebilirsiniz.

Tarafınıza ulaşan paketleri kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir. Paket içinden çıkan hasarlı, kırık ürün/ürünler durumunda ya da eksik durumunda; kargo elemanının şahitliğinde bu durumu tutanağa geçirmelisiniz. Teslim aldığınız paketin tarafınıza kırık, hasarlı, eksik ulaştığı hususunu tutanakta mutlaka belirtilerek sizin tarafınızdan ve kargo elemanı tarafından imzalanması gerekmektedir.

Paketi tutanaksız teslim alırsanız, yasalar gereği paketi sağlam olarak teslim aldığınız kabul edilir. Paketi hasarlı ürünleri iade almamız mümkün olmamaktadır.

Hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) siparişlerinizin kargolanması yapılmamaktadır.

Hafta içi her gün genellikle saat 12 ye kadar gelen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. En geç ertesi gün mutlaka kargolanır. Eğer kargolanamayacaksa, müşteri bilgilendirilir ve müşterinin talebi doğrultusunda hareket edilir (iptal vb).

Depomuzda olmayan ürünler satışa açılmamaktır.

Ürettirdiğimiz kitaplar yeni baskıya girildiyse, satışa açık olabilir ki, bu durum ürün sayfasında büyük ve kırmızı harflerle belirtilir.

Toplu siparişler genellikle UPS Kargo ile, bireysel siparişler ise PTT Kargo ile gönderilemektedir. PTT ile yapılan gönderiler, bulunduğunuz yerdeki yoğunluğa vb sebeplere bağlı olarak gecikebilmektedir.

Bu durumlarda ya da PTT den kaynaklı başka sorunlarda lütfen PTT ile iletişime geçiniz. Maalesef PTT den kaynaklı gecikme ve dağıtım problemlerine müdahale edememekteyiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

TRENDYOL, HEPSİBURADA, N11, GİTTİGİDİYOR VB PAZARYERİ MAĞAZALARIMIZ

BU VB PAZARYERLERİNDE BULUNAN MAĞAZALARIMIZDAN SİPARİŞ VERMİŞSENİZ, HERHANGİ BİR SORU YA DA SORUN DURUMUNDA LÜTFEN SADECE BU SİTELER ÜZERİNDEN İŞLEM YAPINIZ.

İNTERNETTEN FİRMAMIZA AİT İLETİŞİM BİLGİLERİNE ULAŞIP TEMAS KURMANIZ HALİNDE, BU FİRMALARLA YAPILAN ANLAŞMALAR GEREĞİ SİZE HİÇ BİR KONUDA VE HİÇBİR SURETTE YARDIMCI OLUNAMAYACAKTIR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TESEKKÜR EDERİZ.

Aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde ambalajı açılmadan, hasar görmeden ve satılabilir özelliğini kaybetmeden iade edebilirsiniz. Kargo maliyeti düşülerek ödediğiniz tutar 5 ila 10 iş günü içerisinde size iade edilecektir.

Lütfen teslim almayınız ve tutanak tutturunuz.

Lütfen eposta ile müşteri hizmetlerimizle temasa geçiniz. En geç 24 saat içinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır ve gerekli işlemler başlatılacak ve bilgilendirileceksiniz.

Lütfen eposta ile müşteri hizmetlerimizle temasa geçiniz. En geç 24 saat içinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır ve gerekli işlemler başlatılacaktır.

Faturanızda/irsaliyenizde yer alan ürünlerin tamamı paketiniz içinden çıkmadı ise;

Durumu kargo elemanının şahitliğinde tutanağa geçirmelisiniz ve igili tutanağı musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine göndermelisiniz. Mailiniz tarafımıza ulaştığında ürününüz/ürünleriniz tarafınıza sevk edilecek aksi halde bedel iadesi sağlanacaktır.

Ürünü teslim almayınız. Teslim aldıysanız, lütfen PTT kargo ile size vereceğimiz numarayı kullanarak karşı ödemeli olarak ürünü gönderiniz. Bu hatamız nedeniyle, tarafınıza 25 tl indirim kuponu tanımlanacaktır ve doğru siparişiniz siz iadeyi kargoya teslim ettiğiniz günün akabinde çıkarılacaktır.

İLKOKUL MARKET e-arsiv fatura mükellefidir. Son tüketici olan ve klasik fatura kullanan ticari müşterilerimize e-arsiv fatura eposta yoluyla gönderilir.

E-fatura mükellefi olan ticari müşterilerimiz, müşteri hizmetleri ile e-posta vasıtasıyla iletişime geçerek, e-arsiv fatura yerine e-fatura talep edebilirler.

Toplu alım yapılması durumunda talep edilmesi halinde Öğretmen Evde Yayınlarına ait kitapların pdf leri eposta ile gönderilmektedir. Lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com eposta adresinden talep ediniz.

İletişim formuna veya eposta adresine gelen talepler için ortalama yanıt süresi 1-2 saat‘tir.


Hızlı İletişim Formu


  İletişim Bilgileri

  Firma Ünvanı: Hakan Altun

  Adres: 7427 Sok. No:32/B Karşıyaka/İzmir

  Eposta: musterihizmetleri@ilkokulmarket.com


  Çalışma Günleri & Saatleri

  Ofis: Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00

  Depo Adresi