Karne Kılıfları

Karne Kılıfları

Bir öğrencinin başarılı olması için olmazsa olmaz nedir diye sorsak ne cevap verirdiniz? Sizi bilmiyoruz ama bir öğrencinin başarılı olması için motivasyon olmazsa olmazlardan bize kalırsa. Öğrenciyi motive etme görevi de ailelere ve öğretmenlerine düşüyor haliyle. Buna da daha ilkokulda başlamak oldukça önemli. Çünkü ailenin ve öğretmenin sağladığı dış kaynaklı motivasyon, zamanla iç motivasyona dönüşecek ve çocuk ileriki yaşlarında kendi kendini motive edip hedefleri doğrultusunda adımlar atacaktır.

Öğrenci motivasyonunu artırmak için birkaç basit yöntem var elbette ki. En yaygınları motivasyon rozetleri ve aferin kaşeleri desek yanlış olmaz. Yıl boyunca, ödevlerini başarılı ve istikrarlı bir şekilde yapmış çocuğun defterine aferin yazılı bir kaşe vurmak, öğrenciyi hem mutlu edecek hem de gelecek ödevlerini yapma konusunda daha da motive edecektir.

Motivasyon rozetleri de öğrenci motivasyonunu artırma konusunda oldukça işlevsel. Başarılı öğrencilere hediye edeceğiniz “Haftanın Dahisi” ya da “Aferin” rozetleri hem öğrenciyi motive edecek hem de sınıf içi olumlu bir rekabet yaratacaktır. Bu sınıf içi rekabet, tek bir öğrenciyi değil koca bir sınıfı motive edeceği için öğrencileriniz direkt olarak sıyrılacaklardır. Artık başarı da kaçınılmaz olacak.

Peki bunlar sene içinde yapacağınız şeyler. Ama öğrencileri bekleyen yarıyıl tatili ve  koca bir yaz tatili var. Tatil dönemlerinde, aileler çocuklarını motive edebilirler ama okuldan ve derslerden uzak kalmış bir çocuğu sadece ailelerin motive edebilmesi zor görünüyor. Bu yüzden, karne günü, öğrencilerinize karnelerini şık tasarımlı bir karne kılıfı içerisinde vermek iyi bir fikir olabilir. Karne kılıfı içerisinde bulunan dört köşe, karnenin düşmesini engellerken, ayrıca karnenin yıpranmasını da engelliyor. Çocuklara da güzel bir sürpriz oluyor bu karne kılıfları.

Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.