STEM Eğitimi & Materyaller

ÜYE OL 10 TL KAZAN

Puanları Topla İndirim Kuponunu Oluştur

KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

Kapıda Nakit Ödeme + 6 TL

KOLAY İADE

Ambalajı Açılmadan İade Edebilirsiniz

GÜVENLİ ÖDEME

Banka / Kredi Kartı ile 3D Ödeme Güvenliği

ÜYE OL 10 TL KAZAN

KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

KOLAY İADE

GÜVENLİ ÖDEME

Stem Eğitimi & Materyaller

Tüm dünyada gün geçtikçe yaygınlaşan yeni bir eğitim programı var. STEM adı verilen bu program genel olarak fen, teknoloji, mühendislik ve matematik dallarının aynı anda öğrenilmesine dayanıyor. Hepsi ayrı disiplinler olsa da birbirinden bağımsız düşünülemezler. Sadece derslerde değil hayatın içinde dahi bu 4 disiplin birbiriyle oldukça alakalı.

STEM eğitiminin ilkokulda uygulanması çok ama çok önemli. Sonrası çok geç olabilir. Bu yaşta bu program ile eğitim alan çocuklar, öğrenmenin tadına varacaklar ve okulu, dersleri bir zorunluluk olarak görmeyecek, öğrenmeyi sevecek. Bunun için de en etkili yöntem eğitici oyunlar. Eğitici oyunlardan kastımız, çocukların mantıksal düşünme becerisini geliştiren, nesneler ve fikirler arasında bağlantı kurabilmesini sağlayan eğitici oyunlar.

Bu eğitici oyunlar sayesinde çocuklar düşmeyen robot yapabilir, çevreci enerji üretiminin mantığını kavrayabilir, ya da solar enerji ile uçan bir uçak uçurabilir. Bunlar basit oyunlar gibi görünseler de çocuklara çok şey katacağı kesin. Aynı zamanda öğrencilerin kendilerini geliştirmesine de olanak sağlıyor.

Sizler de çocuklarınıza eğitici oyun setleri alarak hem gelişimlerini izleyebilir hem de onlarla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Öğrenmeyi seven bir çocuğun karşısında hiçbir zorluk kalıcı değildir.

Bu ürünü sepetinize eklediniz: