Redka Altıgen(Six) Oyunu Nasıl Oynanır?

Blog’a Geri Dön

Redka Altıgen(Six) Oyunu Nasıl Oynanır?

Redka Altıgen(Six) Oyunu

Six, Hexagon gibi isimlerle de bilinen Redka Altıgen oyunu, oynaması keyifli ve dikkat gerektiren, kazanımı bol bir oyundur. 6 yaş ve üzerie herkesin oynayabileceği Redka Altıgen oyunu, 2 kişilik bir oyundur. Zeka, mantık ve strateji oyunları kategorisinde bulunur ve bu 3 becerinin de gelişmesine yardımcı olur. Şimdi gelin dilerseniz Redka Altıgen oyunu nasıl oynanır ve Altıgen oyununun kutusunda neler var onlardan bahsedelim.

Redka Altıgen(Six) Oyunu Kutu İçeriği

Redka Altıgen oyununun kutusunda 21 adet kırmızı, 21 adet de siyah altıgen şeklinde taşlar bulunur. Çoğu oyunun aksine bu oyun kutusunun içinde bir oyun platformu bulunmaz. Taşları yere ya da bir msaya dizerek oyunu oynayabilirsiniz. Oyun kutusunun içerisinde bir de Altıgen oyununun nasıl oynandığının anlatıldığı bir kitapçık bulunur.

Redka Altıgen(Six) Oyunu Nasıl Oynanır ve Kuralları Nelerdir?

Redka Altıgen oyununun kuralları basit aslında. Oyunda amaç, elinizdeki altıgenleri belirli şekillerde yan yana getirmektir. Bu belirli 3 şekil üçgen, şerit ve halkadır. Bu şekillerin hepsi ise 6 adet altıgenin yan yana gelmesi ile oluşturulmalıdır. Rakibiniz bu 3 şekli oluştururken bir yandan onu engellemeli bir yandan da kendiniz bu şekillerden birini oluşturmalısınız.

Oyunun bir adet önemli kuralı vardır. Oyuna ilk başlarken ortaya bir adet kırmızı bir adet de siyah altıgen şekil bitişik halde konur. İlk hamlenizdeki altıgeniniz, yerde bulunan aynı renkteki altıgene temas etmemelidir. Yani siyah renk iseniz sadece kırmızı altıgenle temas edecek şekilde altıgeninizi koymalısınız. İlk hamleden sonra istediğiniz yere altıgeni koyabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama yoktur artık.

İşte Redka Altıgen oyunu oynaması bu kadar kolay bir oyun. Ama kazanmak pek de kolay sayılmaz. Redka Altıgen oyununu satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.