Öğretmenler ve Öğretmen Olmayanlar Arasındaki 7 Fark

Blog’a Geri Dön

Öğretmenler ve Öğretmen Olmayanlar Arasındaki 7 Fark

Öğretmen arkadaşlarınız ile öğretmen olmayan arkadaşlarınız arasındaki farkı sizler de görmüşsünüzdür. Öğretmen arkadaşlarınızla birlikte bir aktivite yaptığınızda onların öne çıkan bazı özellikleri vardır. Gelin sizlere öğretmenler ile öğretmen olmayanların arasındaki farkı mizahi bir dille birazcık anlatalım.

Öğretmenler İle Öğretmen Olmayanlar Arasındaki Farklar

1- Öğretmenler Geç Kalmazlar

Öğretmenler işleri gereği bir dakika bile geç kalmamayı öğrenmişlerdir. Her gün derse 5-10 dakika geç giren bir öğretmen gördünüz mü siz hiç? Arada istisnalar olabilir tabii ki ama bu onların dakik olmadığı anlamına hiç mi hiç gelmez. Öğretmen olmayanlar ise yataktan yeni kalkmalarına rağmen 5 dakikaya oradayım diyebilirler 🙂

2- Öğretmenler Kitap Tartışmak İçin İdeal Arkadaşlardır (Resimli Kitaplar Özellikle)

Öğretmenlerin kitaplar hakkında bilgisi oldukça geniştir. Özellikle çocuk kitaplarının hepsi hakkında bilgi verebilirler size. Bu da onların aslında eğlenceli arkadaşlar olduğunun göstergesi.

3- Öğreten Olmayanlar Popüler Şarkıları Dinlerken Öğretmenler Sesli Kitap Dinler

Öğretmen olmayanlar yeni çıkan tüm şarkılardan haberdar olup farkında olmadan mırıldanmaya başlarlar bile. Öğretmenler ise internete yeni düşen sesli kitapların peşindedirler.

4- Öğretmen Olmayanlar Hafta Sonunu Dışarıda Geçirirken Öğretmenler Evde Çalışarak Geçirir

Bir öğretmen için 5 günlük iş günü asla yetmez. Onların hafta sonu da yapacak işleri illa ki kalır. Kalmasa da bir sonraki haftaya hazırlık yapmakla yükümlüdürler. Bu yüzden evde masa başında çalışarak geçirirler hafta sonlarını.

5- Öğretmenler Okul İle İlgili Bir Konu Duyduklarında Aynı Anda Sevgi De Dolarlar, Sinirlenirler De

Öğretmenler öğrencileri ile ilgili bir olayı anlattıklarında hem öğrencilerini çok sevdiklerinden bahsederler, hem de onların yaptıkları davranışlara sinirlenirler. Ve bu olayları 1000 defa anlatsalar da sinirlenmezler.

6- İlkokul Seviyesinde Espri Yaptığınızda Hemen Anlarlar

Çocuklar hem internetle hem de dış dünya ile hep iç içeler. Bu yüzden kendilerin has bir şaka anlayışları var. Buna aşina olmayan kişilerin bu esprileri anlaması mümkün değil. İşin güzel yanı ise bu esprilerin aslında oldukça komik olması. Öğretmen bir arkadaşınız varsa bu esprileri duymanız çok olası.

7- Öğretmenler Sizi Her Zaman Daha İyi Anlarlar

Öğretmenler, öğrencileri için sadece bir öğretmen değildirler. Bazen onların sırdaşı, bazen dert ortaklarıdır. Öğretmenler de öğrencilerinin en yakın arkadaşlarıdır. Bu yüzden öğretmen arkadaşlarınız sizi en iyi anlayacak arkadaşlarınızdır.

 

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.