Öğretmen Evde Yaz Tatil Kitapları

Blog’a Geri Dön
Öğretmen Evde Yaz Tatil Kitapları

Öğretmen Evde Yaz Tatil Kitapları

Öğretmen Evde Yayınları, her yıl sonu olduğu gibi bu sene de yaz tatil kitabı seti çıkaracak. Her sene olduğu gibi dopdolu içeriklerle çocukların yaz tatillerini verimli değerlendirmesine sebep olacak. Üstelik bu sene 4. sınıf yaz tatil seti de çıkacak. 4. sınıf öğrencileri yeni bir düzeye geçerken arada köprü vazifesi görecek bu kitaplar. İşte Öğretmen Evde yaz tatil kitapları.

Öğretmen Evde Yaz Tatil Kitapları

Öğretmen Evde 1. Sınıf Yaz Tatil Kitabı

1. sınıfın en önemli konusu elbette okuma ve yazma. Öğrencilerin büyük bir çoğunluğu ilk dönem sonunda okumayı sökmüş oluyorlar. Kalanı ise sene sonuna kadar başarılı bir şekilde okumuş oluyor. Ancak okuma ve yazma maalesef bu yaşlarda çok çabuk unutulan bir şey. Bu yüzden çocukların olabildiğince çok okuma ve yazma pratiği yapması çok önemli. Özellikle 3 ay süren yaz tatilinde çocuklar hiç alıştırma yapmaz ise maalesef 2. sınıfa okumayı unutarak başlayabilirler.

İşte Öğretmen Evde 1. sınıf yaz tatil kitapları sayesinde çocuklar 12 haftalık bir program yapacaklar ve sürekli alıştırmalar yaparak eğlenecekler. 1. sınıf yaz tatil kitaplarının içerisinde bulunan çeşitli boyama ve yazma alıştırmaları da onların el becerilerini geliştirecek. 3 ayrı ders kitabının yanında ücretsiz verilen 4 hikaye kitabı ise onlara okuma alışkanlığı kazandırmaya yardımcı olacak.

1. sınıf yaz tatil seti 2019

Görsel üzerinde yazan fiyat değişkenlik gösterebilir.

Öğretmen Evde 2. Sınıf Yaz Tatil Kitabı

Öğretmen Evde 2. sınıf yaz tatil kitap seti, öğrencilerin maksimum verim alması amacıyla hazırlanmış olup içinde onlarca alıştırma ve örnek barındırır. Çocuklar için 3 ayrı kitap olarak satılır ve her bir kitap aylık kullanıma uygundur. Yani çocukların Haziran ayı için bir ders programı vardır ve bu programı uygularken Haziran ayı kitabından faydalanırlar. Aynı durum Temmuz ve Ağustos kitapları için de geçerlidir. Kısacası Öğrenciler yaz tatilinin her ayını sıkılmadan ders çalışarak geçirecek.

2. sınıf yaz tatil kitapları

Görsel üzerinde yazan fiyat değişkenlik gösterebilir.

Öğretmen Evde 3. Sınıf Yaz Tatil Kitabı

3. sınıf yaz tatil kitap seti de diğer sınıflar gibi 3 ayrı kitaptan oluşuyor. Çocukların sıkılmadan çözecekleri sorular ve yapacakları alıştırmalar sayesinde dönem boyu öğrenilen bilgilerin hiçbiri unutulmuyor ve çocuklar 4. sınıfa çok hazır bir şekilde başlıyorlar.

Öğretmen Evde Yaz tatil kitapları

Görsel üzerinde yazan fiyat değişkenlik gösterebilir.

Bu 3 sınıfa ilave olarak bu sene 4. sınıf yaz tatil kitapları da yayınlanacak. Onun da içeriği hazır olur olmaz sizleri bilgilendireceğiz.

Bu makaleyi ne kadar yararlı buldunuz?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Oy / 5. Oy sayısı:

As you found this post useful...

Follow us on social media!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
1
Merhaba 👋
Yardımcı olabilir miyim?
Powered by