Öğretmen Evde Yaz Tatil Kitapları 2019 Çıktı!

Blog’a Geri Dön
1. Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti 2019 - Öğretmen Evde Yayınları

Öğretmen Evde Yaz Tatil Kitapları 2019 Çıktı!

Öğretmen Evde Yaz Tatil Kitapları

Öğretmen Evde Yayınları 2019 Yaz Tatil Kitabı Setleri Çıktı!

Tüm ürünleri sayfa sayfa incelemek için tıklayın!

Öğretmen Evde Yayınları, her yıl sonu olduğu gibi bu sene de yaz tatil kitabı seti çıkaracak. Her sene olduğu gibi dopdolu içeriklerle çocukların yaz tatillerini verimli değerlendirmesine sebep olacak. Üstelik bu sene 4. sınıflar için soru bankası da çıkartacak. 4. sınıf öğrencileri yeni bir düzeye geçerken arada köprü vazifesi görecek bu kitap. Üstelik karne kılıfı hediyeli. İşte Öğretmen Evde yaz tatil kitapları.

Öğretmen Evde 1. Sınıf Yaz Tatil Kitabı

1. sınıfın en önemli konusu elbette okuma ve yazma. Öğrencilerin büyük bir çoğunluğu ilk dönem sonunda okumayı sökmüş oluyorlar. Kalanı ise sene sonuna kadar başarılı bir şekilde okumuş oluyor. Ancak okuma ve yazma maalesef bu yaşlarda çok çabuk unutulan bir şey. Bu yüzden çocukların olabildiğince çok okuma ve yazma pratiği yapması çok önemli. Özellikle 3 ay süren yaz tatilinde çocuklar hiç alıştırma yapmaz ise maalesef 2. sınıfa okumayı unutarak başlayabilirler.

İşte Öğretmen Evde 1. sınıf yaz tatil kitapları sayesinde çocuklar 12 haftalık bir program yapacaklar ve sürekli alıştırmalar yaparak eğlenecekler. 1. sınıf yaz tatil kitaplarının içerisinde bulunan çeşitli boyama ve yazma alıştırmaları da onların el becerilerini geliştirecek. 3 ayrı ders kitabının yanında ücretsiz verilen 8 hikaye kitabı ise onlara okuma alışkanlığı kazandırmaya yardımcı olacak. Karne kılıfı ve tatil planı hediyesi ile birlikte toplam 13 parça.

Öğretmen Evde 1. Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti

Öğretmen Evde 2. Sınıf Yaz Tatil Kitabı

Öğretmen Evde 2. sınıf yaz tatil kitap seti, öğrencilerin maksimum verim alması amacıyla hazırlanmış olup içinde onlarca alıştırma ve örnek barındırır. Çocuklar için 3 ayrı kitap olarak satılır ve her bir kitap aylık kullanıma uygundur. Yani çocukların Haziran ayı için bir ders programı vardır ve bu programı uygularken Haziran ayı kitabından faydalanırlar. Aynı durum Temmuz ve Ağustos kitapları için de geçerlidir. Kısacası Öğrenciler yaz tatilinin her ayını sıkılmadan ders çalışarak geçirecek. Ayrıca her bir ayın sonunda değerlendirme sınavı eklenerek kitapçık sayısı 6 olarak güncellenmiştir. Karne kılıfı ve tatil planı hediyesi ile birlikte toplam 8 parça bu sene.

Öğretmen Evde 2. Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti

Öğretmen Evde 3. Sınıf Yaz Tatil Kitabı

3. sınıf yaz tatil kitap seti de 2. sınıf gibi 3 ayrı kitaptan oluşuyor. Çocukların sıkılmadan çözecekleri sorular ve yapacakları alıştırmalar sayesinde dönem boyu öğrenilen bilgilerin hiçbiri unutulmuyor ve çocuklar 4. sınıfa çok hazır bir şekilde başlıyorlar. Yine 2. sınıfta olduğu gibi 3. sınıfta da 3 ayın sonuna birer tane değerlendirme sınavı eklenerek kitapçık sayısı 6, karne kılıfı ve tatil planı hediyesiyle birlikte toplam parça sayısı 8 olmuştur.

Öğretmen Evde 3. Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti

Öğretmen Evde 4. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası

Önceki seneye nazaran bu sene 4. sınıf öğrencilerinin yaz tatili boyunca kullanması için 4. sınıf tüm dersler soru bankası çıkarttık. A4 boyutunda kaliteli görsel, baskı ve kağıda sahip soru bankası toplam 192 sayfadan oluşuyor. Üstelik karne kılıfı hediyesi ile birlikte sadece 12,5 TL.

Öğretmen Evde 4. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.