Öğretmen Evde Yayınları & Öğretmen Evde Tatil Kitabı

Öğretmen Evde Yayınları & Öğretmen Evde Tatil Kitabı

Öğretmen Evde Yayınlarının 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf öğrencileri için ürettiği kitapların ve etkinliklerin şöhreti oldukça yaygın. Özellikle Öğretmen Evde tatil kitabı, yarıyıl ve yaz tatil dönemlerinde oldukça ilgi görüyor. Tabii ki Öğretmen Evde tatil kitapları dışında ilgi gören, oldukça popüler başka ürünler de var. Mesela ilkokul düzeyindeki kitap setleri ile çocukların eğlenerek öğrenmesine vesile oluyor. Bu kitaplar arasında neler var peki? 1. sınıf 2. dönem seti, 2. sınıf kitap seti, 3. sınıf kitap seti ve 4. sınıf kitap seti elbette.

Tabii bir de her dönem arasında çıkan yarıyıl tatil kitapları ve yaz tatil kitapları da bulunuyor. Çocukların tatil dönemlerini verimli geçirmeleri için hazırlanan bu setlerde onlarca alıştırma ve etkinlik de bulunuyor. Etkinlik demişken elbette ki “etkinliklerle öğreniyorum” ve “kazanım çalışma kağıtları”nı unutmamak lazım. Çek kopar özellikli bu kitaplar yine ilköğretimin her kademesine uygun şekilde piyasaya çıkıyor.

Yaz aylarına yaklaşırken şu anda aklınızda Öğretmen Evde tatil kitabı almak olabilir. Birinci, ikinci ve üçüncü sınıf için çıkartılan Öğretmen Evde yaz tatil kitaplarına mutlaka göz atın deriz. Çocukların çok beğenecekleri, öğrenirken eğlenecekleri ve koca yaz tatillerini dolduracakları dolu dolu bir set.

Aşağıdan, Öğretmen Evde Yayınları kitaplarının stokta olanlarının hepsini görebilir ve inceleyebilirsiniz. İlkokul Market güvencesi ile de kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

1
Merhaba 👋
Yardımcı olabilir miyim?
Powered by