Öğretmen Evde Yarıyıl Tatil Kitabı Setleri Hatırlatma Listesine Kayıt Ol

Blog’a Geri Dön

Öğretmen Evde Yarıyıl Tatil Kitabı Setleri Hatırlatma Listesine Kayıt Ol

Öğretmen Evde Yarıyıl Tatil Kitabı Setleri Çok Yakında!

Hatırlatma listesine kayıt ol, stoklar tükenmeden sahip ol.  

Her yarıyıl ve her yaz tatilinde olduğu gibi bu sene de tatil setlerimiz çok renkli ve çok hediyeli olacak. Daha önceden ürünlerimizle tanıştıysanız bileceğiniz gibi 1 ay gibi kısa bir sürede satışa çıkıp sonlanan ve son günlere binlerce sipariş talebi ile girip yeterli süre olmadığından tekrar baskıya giremediğimizden yok satan tatil setlerimizi talep eden herkese ulaştırabilmek için satış döneminin ilk günlerinde sipariş vermek bu gibi kısa ve yoğun dönemlerde çok kritik. Bu sene farklı bir uygulama yapıp, çıktığı gibi inceleyebilmeniz için hatırlatma listesi oluşturmaya karar verdik. Siz de aşağıdaki formu doldurup hatırlatma listesine kayıt olabilirsiniz.

Hatırlatma listesine kayıt olduğunuzda;

  • Stok yok riskine girmeden ürüne sahip olabilirsiniz,
  • Dönemin ortalarında sipariş yoğunluğu nedeniyle kargoya verme süresi 5-10 günü bulabilmektedir, erken sipariş vererek ilk kargo tarihinden itibaren 1 iş günü içerisinde siparişiniz kargolanır.
  • Sınırlı örnek stoğu nedeniyle ücretsiz örnek kalmadığı için, ilk hafta toptan satış fiyatı üzerinden 1 adet satın alabilmeyi açık tutuyoruz. Ürünü elinizde inceleyip, siparişinizi görerek verebilirsiniz. İlk hafta sonunda perakende fiyatı ile toptan satış fiyatı ayrılıyor.

Hatırlatma Listesine Kayıt Ol
1. Sınıf2. Sınıf3. Sınıf4. Sınıf


Bu makaleyi ne kadar yararlı buldunuz?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Oy / 5. Oy sayısı:

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön