Öğretmen Evde Yarıyıl Tatil Kitabı Setleri 2020 Çıktı!

Blog’a Geri Dön

Öğretmen Evde Yarıyıl Tatil Kitabı Setleri 2020 Çıktı!

2020 yılını içine alan eğitim/öğretim yılında yenilenmiş ve geliştirilmiş içeriği ile hazır hale getirilen Öğretmen evde yayınları yarıyıl tatil kitabı setleri öğretmenlerin beğenisine sunulmak üzere İlkokul Market te 1. sınıf hizmet kalitesi ile birleşerek satışa çıkmıştır. Öğretmen evde yayınları tatil kitapları ilkokul 1. Sınıf , 2. Sınıf, 3. Sınıf ve 4. Sınıflar için yoğun bir emek, dikkat, tutku, bilgi birikimi ve tecrübe ile hazırlanmıştır. Türkiye’deki tüm ilkokul öğrencilerinin erişebilmesi için yüksek kalitedeki yarıyıl tatil kitap setleri uygun fiyatlarla ilkokul Market sitemizde satışa sunulmuştur. Öğretmen evde yarıyıl kitaplarının sınıflara göre detaylı bilgilendirmesi yazımızın devamında yapılmaktadır.

Öğretmen Evde 1. Sınıf Yarıyıl Tatil Kitabı Setleri    

Öğretmen evde 1. Sınıf yarıyıl tatil kitabı setleri, her sene yaptığı yenilik ve geliştirmelerle, rakiplerine kıyasla açık ara önde okumayı yeni söken 1. Sınıf öğrencileri için değer yaratmayı sürdürmektedir. 30 yılllık yayın tecrübesine sahip bir ekip tarafından hazırlanan 1. Sınıf yarıyıl tatil kitapları, baskı kalitesi, canlı renk ve resimleri, eğlendirici içeriği ve kurgusuyla öne çıkmakta, 1. Sınıf öğrencilerinin tatil boyunca ellerinden bırakamadıkları birer öğreten arkaşadaşa dönüşmektedir. MEB müfredatına uyumlu olarak hazırlanan bu setler, 1. dönem boyunca öğrenilenleri, eğlenceli bir şekilde pekiştirmeye yardımcı olmaktadır. 1. Sınıf yarıyıl tatil kitabı setinin içerisinde, 1 adet Türkçe ve 1 adet Matematik kitabı bulunmaktadır. Yanı sıra, 6 adet hikaye kitabı, çalışma programı, artık okuyorum belgesi ve karne kılıfı bulunmaktadır.

Öğretmen Evde 2. Sınıf Yarıyıl Tatil Kitabı Setleri

Öğretmen evde 2. Sınıf yarıyıl tatil kitabı setleri de 1. Sınıf gibi ilkokul öğrencileri için özenle hazırlanmıştır. Her sene yenilenen ve geliştirilen 2. Sınıf yarıyıl tatil kitabı setleri içerisine bu sene okuma anlama anlama kitapları da eklenmiştir. Matematik ve okuduğunu anlama gibi iki temel becerinin öğrencilerin geleceğini büyük oranda şekillendirdiği ve girilecek tüm sınavların anahtarı olduğu düşünüldüğünde, bu setlere eklenmesi kritik önemdedir. 2. Sınıf yarıyıl tatil kitabı setleri, Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi/İngilizce, dönem değerlendirmesi, okuma anlama kitabı, tatil programı ve karne kılıfından oluşmaktadır.

Öğretmen Evde 3. Sınıf Yarıyıl Tatil Kitabı Setleri

Öğretmen evde 3. Sınıf yarıyıl tatil kitabı setleri de 1 ve 2. Sınıf yarıyıl tatil kitabı setleri gibi müfredata uygun olacak şekilde ve eğlendirici bir şekilde hazırlanmıştır. Yenilenen sete, 2. Sınıf setinde olduüu gibi, okuma anlama kitabı ilave edilmiştir. 3. Sınıf yarıyıl tatil kitabı seti, Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi/İngilizce, dönem değerlendirmesi, okuma anlama kitabı, tatil programı ve karne kılıfından oluşmaktadır.

Öğretmen Evde 4. Sınıf Yarıyıl Tatil Kitabı Setleri 

Öğretmen evde 4. Sınıf yarıyıl tatil kitabı seti müfredata uygun olarak hazırlanmış eğlenceli içeriği ile dönem boyunca öğrenilen konuların pekiştirilmesine olanak sağlamaktadır. Canlı renkleri ve resimlerinin yanı sıra, harika kurgusu ile çocuklar tatil boyunca sıkılmadan öğrenmeye devam edebileceklerdir. 4. Sınıf yarıyıl tatil kitabı seti,  Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi/İngilizce, dönem değerlendirmesi, tatil programı ve karne kılıfından oluşmaktadır.

Öğretmen evde yayınları yarıyıl tatil kitap setleri 2020 içeriğinde bulunan kitapların ve hediyelerinin tüm eğitimciler tarafından beğenileceğine ve ilkokul öğrencileri tarafından tatil boyunca heyecanla kullanılacağından eminiz. Düşük fiyat politikası nedeniyle bu yarıyıl tatil kitabı setlerinin yüzbinlerce öğrenciye ulaşacağını ve onları mutlu edeceğini değerlendirmekteyiz. 1. Sınıf, 2. Sınıf, 3. Sınıf ve 4. Sınıf yarıyıl tatil kitabı setlerinin tüm içeriğini, https://www.ilkokulmarket.com/ilkokul-tatil-kitaplari/ adresinden inceleyebilirsiniz. Sadece setlerin içeriğini değil aynı zamanda tüm kitapların tüm sayfalarını tek tek inceleyebilirsiniz. Kitapların tüm içeriği sitemize yüklenmiştir. Öğretmen evde yarıyıl tatil kitabı setlerini ilkokulmarket.com dan tüm ödeme seçenekleriyle birlikte, en uygun fiyata alabilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.