Motivasyon Rozetleri, Öğrenci Rozetleri

ÜYE OL 10 TL KAZAN

Puanları Topla İndirim Kuponunu Oluştur

KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

Kapıda Nakit Ödeme + 6 TL

KOLAY İADE

Ambalajı Açılmadan İade Edebilirsiniz

GÜVENLİ ÖDEME

Banka / Kredi Kartı ile 3D Ödeme Güvenliği

ÜYE OL 10 TL KAZAN

KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

KOLAY İADE

GÜVENLİ ÖDEME

Motivasyon Rozetleri & Öğrenci Rozetleri

Motivasyon Rozetleri, Öğrenci Rozetleri

Motivasyon, başarı için olmazsa olmazlardan biridir. Yeterince motive olamamış bir çocuk, gerekli çabayı göstermeyecek, dikkati kolaylıkla dağılacak ve ilgisi kısa süreli olacaktır. Bu da başarıyı elde etmeyi güçleştirecektir. Çocukların motive olmasını kolaylaştıracak, yaptıklarını ve kendilerini değerli hissettirecek küçük hediye ve övgülerin çocukların motive olmasında büyük etkiler yaratabileceği değerlendirilmektedir. Motive edici küçük hediyelerden birisi ve en etkilisi ise öğrenci motivasyon rozetleri olarak karşımıza çıkmaktadır. İlkokul Market tasarım ekibi, kendi tasarladığı rozetlerin yanı sıra isteğe bağlı olarak da özel tasarladığı rozetlerin çocukları gülümsetmesinin haklı gururunu yaşamaktadır.  Yalnızca birkaç saniyeliğine, yeni okumaya başlayan çocuğunuzun ya da öğrencinizin göğsünde gururla “Ben Okuyorum Rozeti” taşıdığını düşünün. Ne kadar güzel bir an değil mi?

“Atatürk Rozeti, Ben Okuyorum Rozeti” dışında daha birçok motivasyon ve başarı rozetlerimiz de var elbette. Okuma Bayramı Rozeti, Türk Bayrağı Rozeti, İstiklal Marşı Rozeti, Aferin Rozeti, Hayvansever Öğrenci Rozeti, Tutumlu Öğrenci Rozeti, Çalışkan Öğrenci Rozeti, Kitap Kurdu Rozeti, Okuma Kulübü Rozeti, Yazma Kulübü Rozeti, Geleceğin Öğretmeni Rozeti, Dahiler Sınıfı Rozeti bunlardan sadece bazıları. İngilizce dersleri için özel İngilizce yazılı rozetlerimiz bile var.

İlkokul öğrencileri bu rozetleri ister yakalarında isterlerse de çantalarında kullansınlar. Her iki yere de çok yakışacağına eminiz. Dilerseniz çocuğunuza ya da öğrencinize kişiye özel rozet dahi yaptırtabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken önceden bizimle iletişime geçmek.

Tüm öğrenci rozetlerinin tanıtım fiyatlarını öğrenmek ve modellerini görmek için aşağıya bakabilir rozetlerimizi kolayca satın alabilirsiniz. Eminiz ki sizin de hoşunuza gidecek bir şeyler olacaktır.

Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.