Meta Formül (Meta Forms) Oyunu Nedir? Nasıl Oynanır?

Blog’a Geri Dön

Meta Formül (Meta Forms) Oyunu Nedir? Nasıl Oynanır?

Meta Forms Oyunu (Meta Formül)

Meta Forms oyunu olarak da bilinen Meta Formül, harika bir zeka ve mantık oyunudur. İlkokul çağındaki çocukların oynayabileceği gibi yetişkinler de oynayabilir. Çünkü bazı bulmacalar oldukça zor ve üzerine kafa yorulması gerekiyor. İlkokul çağındaki bir çocuğun bu oyundan birçok şey öğreneceği kanaatindeyiz. Çünkü çocuklar bu oyun sayesinde verilen ipuçlarından yola çıkarak mantık yürütmeyi öğrenecek ve ileride günlük hayatlarında da işlerine yarayacak kazanımlar elde edecek. Meta Forms oyunu kutu içeriğini ve Meta Forms (Meta Formül) nasıl oynanır merak ediyorsanız hemen açıklayalım.

Meta Formül (Meta Forms) Kutu İçeriği

Meta Formül oyunu öncelikle küçük bir kutuya sahip. Taşıması kolay yani. Kutu içerisinde ise 9 parçaya bölünmüş ahşap bir oyun platformu var. Oyun platformunun üzerine koyacağınız ahşap parçalar da mevcut ve bu parçaların üzerinde 3 farklı renkte kare, üçgen ve daire şekilleri var.

Meta Forms oyununun nasıl oynanacağını anlatacağız ama oyun kutusu içerisinde oyunun nasıl oynandığını anlatan bir kitapçık da mevcut. Ayrıca bu kitapçık içerisinde 80 farklı mantık bulmacası var. Son sayfalarda ise bulmacaların çözümşleri.

Meta Forms Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunda pozitif ve negatif ipuçları vardır. Pozitif ipuçları taralı alan ile gösterilmiştir. Negatif ipuçları ise çarpı işareti ile… Eğer bulmacanın yanındaki ipuçlarında çarpı işareti var ise gerekli parça oraya konmayacak anlamına gelir. Taralı alan var ise gerekli parça o taralı alana gelmelidir şeklinde algılayabilirsiniz.

Bununla birlikte bazı ipuçları daha karmaşıktır. Mesela kırmızı, mavi veya sarı renkli bir soru işareti olabilir ipuçları arasında. Bu şekli bilinmeyen ama rengi bilinen bir parçayı ima eder bize. Soru işareti ne renkse parça da o renktir. Ya da beyaz renkli daire, kare veya üçgen olabilir ipuçları arasında. Burada da şekli biliyoruz ama rengi bilmiyoruz. Parçaları oyun platformuna yerleştirdikçe her şey daha da netleşmiş olacak ve çözüm basitleşecek.

Meta Forms Oyunu Satın Almak

Meta Forms (Meta Formül) oyununu ilkokulmarket.com sitesinden kolayca satın alabilirsiniz. Fiyatı da şu anda indirimde ve sadece 39,90 lira. Şimdiden herkese keyifli oyunlar dileriz.

 

 

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.