Kazanım Değerlendirme Sınavı / Genel Deneme Sınavı

Kazanım Değerlendirme Sınavı

Genel Deneme Sınavı

İlkokul öğrencileri bütün bir yıl boyunca onlarca yeni şey öğreniyorlar, bilgi hazinelerini genişletiyorlar. Bilginin pekişmesi ise biraz da değerlendirme sınavları ile oluyor. Kazanım Değerlendirme Sınavı ya da deneme sınavı gibi testler, öğrencilerin bilgisini pekiştirirken eksiklerini de görme fırsatı sunuyor.

2. Sınıf Sınavlar

2. sınıf öğrencileri, kazanım değerlendirme ve genel deneme sınavları ile bilgilerini pekiştirebilir, eksiklerini kolayca fark edebilir. Bu sayede 3. Sınıfa daha hazır hale gelir.

3. Sınıf Sınavlar

3. sınıf öğrencileri ise artık genel deneme sınavlarına daha aşina öğrencilerdir. 3. Sınıflar için hazırlanan Türkiye geneli deneme sınavı ile öğrenciler mantık yürütme konusunda kendilerini geliştirecekler, farklı soru tiplerini görecekler.

4. Sınıf Sınavlar

4. sınıf genel deneme sınavı ise kazanım değerlendirme sınavları arasında en önemlilerinden. Çünkü ilkokulun son senesindeki bu öğrenciler ortaokula çok daha hazırlıklı ve bilgili olarak başlamak isteyeceklerdir.

İşte deneme ya da değerlendirme sınavlarının faydaları aslında sandığınızdan daha çok. Genel olarak söyleyecek olursak, değerlendirme sınavına giren bir öğrenci, konu eksiklerini çok rahat bir şekilde tespit edebilir ve açıklarını kapatacak şekilde bir strateji izleyebilir. Farklı soru tiplerini görerek mantık yürütme konusunda kendini de geliştirebilir. Ayrıca, zaman yönetimi konusunda da oldukça tecrübe sahibi olur, bu yeteneğini ilerisi için de uygulayabilir. Eksik konularını değerlendirme fırsatı sunması yanında kaygı ile başa çıkma yolları da bulur öğrenci.

Bir ilkokul öğrencisinin daha bu yaşta, bu kadar çok sınava girmesi kulağa çok hoş gelmese de değerlendirme sınavları öğrenciye bir hayli şey katacaktır. Eğitim hayatının büyük bir kısmının ciddi sınavlarla geçeceği düşünüldüğünde ise deneme sınavları öğrenciler için prova olacaktır.

İşte “Kazanım Değerlendirme Sınavı” ile öğrenciler kendilerini test edebilme, eksiklerini kapatabilme ve çalışma stratejisi geliştirme şansına sahip olacaklar. 2. 3. ve 4. sınıflar için hazırlanan Kazanım Değerlendirme Sınavları müfredata uygundur ve kaliteli kağıda basılmıştır. Toplam 6 sınavdan oluşan “Kazanım Değerlendirme Sınavları”nın sonuçları, kurumumuz tarafından değerlendirilecek ve öğrenci sonuç karneleri ile analizler tarafınıza gönderilecektir.

Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.