Kazanım Çalışma Kağıtları ve Temel Eğitim

Blog’a Geri Dön

Kazanım Çalışma Kağıtları ve Temel Eğitim

Eğitim, bireyin dolayısıyla da toplumların en fazla ihtiyaç duyduğu temel gereksinimdir. Eğitim ile birlikte insanlar, hayatı, yaşamayı, bilgiyi, beceriyi öğrenip bunları yaşamları boyunca en iyi şekilde kullanıp, daha güzel, kaliteli bir yaşam sürmek isterler.

Elbette eğitim bireyin doğumu ile başlamaktadır ve bireylerin yaşamları son bulana kadar sürekli olarak devam etmektedir.
Emeklemeyle beraber çocuklar kısa söz dizinleriyle başlayıp, karmaşık cümleler kurup, daha sonra sürekli olarak ne, nasıl gibi sorularla çevreyi, olayları ve nesneleri tanımaya başlamaktadırlar.

Elbette aile, çocuklar belli bir yaşa geldikten sonra durumlarına göre Kreş, ardından zorunlu olan Anaokulu ve sonunda da eğitimin ilk ayağı olan ilkokula başlatmaktadırlar.

İlkokul bir çocuğun gelişimi için en önemli basamaktır. Zaten okul eğitimleri uzun bir merdivenden oluşmakta ve tabanı ilkokul oluşturmaktadır. Burada kazanılan her bilgi ileride alacakları eğitimlerin temelini sağlamaktadır.

Bu yüzden bizlerde ilkokul öğretmenlerimizin bu zorlu süreçlerinde onlara Kazanım Çalışma Kağıtları ile destek olmayı amaçlamaktayız. İlkokul 2.sınıftan başlayıp 3 ve 4.sınıflar olmak üzere Kazanım Çalışma Kağıtları bulunmaktadır.
Her sınıf için başta matematik, Türkçe ve Hayat bilgisi olmak üzere her yıl müfredatta bulunan konular ve derslerle öğretmenlerimize yardımcı oluyoruz.

Kazanım Çalışma Kağıtları özellikle öğretmenlerimizin en fazla zamanını alan fotokopi sorununa en önemli çözümdür. Kazanım Çalışma Kağıtları öğretmenlerimizin sınıf mevcudu sayısına göre hazırlanmaktadır. Bu da siz değerli öğretmenlerimize fazlasıyla kolaylık sağlamaktadır. Bunun yanında öğretmenlerimize ek kaynak olup çocukların eğitimine yeni bir katkı da sağlamaktadır.

Kazanım Çalışma Kağıtları renkli olmasıyla da çocukların ilgisini daha fazla çekmektedir. Bilgilerin daha kalıcı olmasını sağlamaktadır. Çocuklar siyah yazı renginden ziyade renkli yazılara daha fazla ilgi duymaktadır. Öğretmenlerimiz elbette bunun bilincindedir fakat renkli fotokopi maliyetlerinin yüksek olduğu günümüzde öğretmenlerimize hem renkli hem ekonomik hem de kutular içinde Kazanım Çalışma Kağıtları sunmaktayız.

Unutmayalım ki geleceğimiz bizim çocuklarımızdır. Onların iyi eğitimi veliler için ne kadar önemliyse toplumumuz için, geleceğimiz için, çocuklarımızın geleceği için de bir o kadar önemlidir.

Temel eğitimde kullanılmak üzere hazırladığımız Kazanım Çalışma Kağıtları, MEB müfredatına uygun olarak hazırlandığından eğitim amaçlarına etkin bir şekilde yenilikçi bakış açısıyla hizmet etmekle kalmayıp aynı zamanda öğretmenlerimize de kolaylık sağlayacaktır.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
Bu ürünü sepetinize eklediniz:

WhatsApp'ı Aç