İlkokul Yarıyıl Tatil Setlerimiz Çıktı!

Blog’a Geri Dön
İlkokul Yarıyıl Tatil Seti Kitabı

İlkokul Yarıyıl Tatil Setlerimiz Çıktı!

Okulların tatile girmesine çok az kaldı. İlkokul öğrencileri tatillerini hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirsinler diye bizler de her sene olduğu gibi yarıyıl tatil setlerimizi satışa sunduk. Birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü sınıflar için hazırlanan yarıyıl tatil seti, çocukların tatilde kaliteli zaman geçirmesini amaçlıyor. Üstelik hepsi yeni müfredata uygun olarak hazırlandı.

İlkokul yarıyıl tatil kitapları sayesinde çocuklar dönem boyunca öğrendikleri konuları pekiştirebilecekler, eksik oldukları konularda açıklarını kapatabilecekler ve 2. döneme çok daha hazır olarak girebilecekler.

Her sınıfın ders müfredatında olan konular set içerisindeki ders kitaplarında ayrıntılı olarak örneklendirilmiştir. Canlı renkli kağıda basılan bu set, çocukların dikkatini de üzerinde toplayacak kalitededir. Yarıyıl Tatil setleri özenle poşetlenip kargoya veriliyor ve sizlere kapıda ödeme imkanı da sunuluyor.

Her sınıf için olan yarıyıl tatil seti üstelik sadece 10 lira. Kitapların yanında bir de karne kılıfı, kitap ayracı ve tatil planı da hediye. E daha ne olsun? 🙂

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
Bu ürünü sepetinize eklediniz:

WhatsApp'ı Aç
Whatsapp Toplu Sipariş