İlkokul Yarıyıl Tatil Setlerimiz Çıktı!

Blog’a Geri Dön
İlkokul Yarıyıl Tatil Seti Kitabı

İlkokul Yarıyıl Tatil Setlerimiz Çıktı!

Okulların tatile girmesine çok az kaldı. İlkokul öğrencileri tatillerini hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirsinler diye bizler de her sene olduğu gibi yarıyıl tatil setlerimizi satışa sunduk. Birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü sınıflar için hazırlanan yarıyıl tatil seti, çocukların tatilde kaliteli zaman geçirmesini amaçlıyor. Üstelik hepsi yeni müfredata uygun olarak hazırlandı.

İlkokul yarıyıl tatil kitapları sayesinde çocuklar dönem boyunca öğrendikleri konuları pekiştirebilecekler, eksik oldukları konularda açıklarını kapatabilecekler ve 2. döneme çok daha hazır olarak girebilecekler.

Her sınıfın ders müfredatında olan konular set içerisindeki ders kitaplarında ayrıntılı olarak örneklendirilmiştir. Canlı renkli kağıda basılan bu set, çocukların dikkatini de üzerinde toplayacak kalitededir. Yarıyıl Tatil setleri özenle poşetlenip kargoya veriliyor ve sizlere kapıda ödeme imkanı da sunuluyor.

Her sınıf için olan yarıyıl tatil seti üstelik sadece 10 lira. Kitapların yanında bir de karne kılıfı, kitap ayracı ve tatil planı da hediye. E daha ne olsun? 🙂

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.