İlkokul Soru Bankaları

ÜYE OL 10 TL KAZAN

Puanları Topla İndirim Kuponunu Oluştur

KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

Kapıda Nakit Ödeme + 6 TL

KOLAY İADE

Ambalajı Açılmadan İade Edebilirsiniz

GÜVENLİ ÖDEME

Banka / Kredi Kartı ile 3D Ödeme Güvenliği

ÜYE OL 10 TL KAZAN

KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

KOLAY İADE

GÜVENLİ ÖDEME

İlkokul Soru Bankaları

İlkokul soru bankaları, ilkokul 1., 2., 3. ve 4. sınıflar için (ayrı ayrı) özel olarak üretilen, içerisinde o döneme ve müfredata ait tüm derslere ve konulara yer verilen yardımcı kitaplardır. Bu ders ve konular ise çoktan seçmeli, yani test soru formatında sayfalara taşınır. Özellikle ülkemizdeki sınav sisteminin bu formatla karşımıza çıkmasından dolayı ise soru bankalarının önemi son derece büyüktür.

İlkokul Soru Bankaları 2020-2021 Müfredatı

2020 yılında oldukça popüler hale gelmiş olan uzaktan eğitim döneminde dahi önemini yitirmeyen, hatta bir o kadar değerlenen ilkokul soru bankaları, pratik yapmanın ve öğrenilen bilgileri pekiştirmenin en iyi yoludur. Test kitapları gibi ayrı ayrı fasiküller halinde olmaması ile çocuklar istedikleri ders ve konuları bir sıra takip etmeden, karışık bir şekilde çözebilirler. Öğretmenlere sıklıkla sorulan o meşhur soruda olduğu gibi “istedikleri sorudan başlayabilirler.”

Eğitim tipi her ne olursa olsun (yüz yüze ya da online eğitim) belirlenen müfredat ve içerik aynı kalacağından güncel soru bankaları ile öğrenciler için son derece hızlı ve verimli bir çalışma süreci oluşturulabilir. Üstelik cevap anahtarı sayesinde soruların cevaplarını istediğiniz zaman öğrenme fırsatınız olacağından öğrenicinizin/çocuğunuzun hangi ders ve konularda başarılı/başarısız olduğunu kolayca öğrenip hızlı bi şekilde bu konularda adım atabilirsiniz.

2020-2021 döneminde de en popüler kaynak kitaplardan olan ilköğretim soru bankaları ve test kitaplarını farklı yayınevlerinin imzaları ve tasarımları ile sitemiz üzerinde bulabilir, dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz.

Öğretmen Evde Yayınları İlkokul Soru Bankaları

Öğretmen Evde ilkokul soru bankası seçenekleri en sevilen ve en çok tercih edilen yardımcı kitaplardır. Zira Öğretmen Evde’nin 2., 3. ve 4. sınıfa özel çıkardığı kitapların tümünde pedagojik onay, MEB müfredatına uygunluk, renkli, bol görselli ve sağlam baskı, kaliteli içerik ve çeşitlilik ön plandadır. Hem çocukların hem de öğretmenlerin ve velilerin beğenisini kazanan bu kitaplar, fiyat olarak da oldukça uygundur.

Öğretmen Evde 2. Sınıf İlkokul Soru Bankası

İlkokul 2. sınıf soru bankası tavsiye ve önerilerinde sıklıkla görebileceğiniz Öğretmen Evde 2. Sınıf İlkokul Soru Bankası, Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi ve İngilizce derslerini bir araya getirir. Toplam 296 sayfadan oluşur. Sayfaları A4 boyutundadır ve çek-kopar özelliğine sahiptir.

İçeriğini sayfa sayfa incelemek isterseniz ürün sayfasına göz atmanız yeterli olacaktır.

Öğretmen Evde 3. Sınıf İlkokul Soru Bankası

En iyi 3. sınıf ilkokul soru bankası örneklerinden olan Öğretmen Evde 3. Sınıf İlkokul Soru Bankası, Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi ve İngilizce derslerini ve müfredat konularını kapsar. Toplamda 304 sayfadan meydana gelir. A4 boyutundaki çek-kopar özellikleri sayesinde dosyalanıp muhafaza edilebilir ya da pratik bir şekilde bir yerden bir yere götürülebilir.

İçeriğini sayfa sayfa incelemek isterseniz ürün sayfasına göz atmanız yeterli olacaktır.

Öğretmen Evde 4. Sınıf İlkokul Soru Bankası

İlkokulun son basamağında olup artık bir ortaokul öğrencisi olmaya hazırlanan 4. sınıf öğrencileri için 4. sınıf soru bankası tavsiyesi son derece önemli bir konudur. Neyse ki Öğretmen Evde 4. Sınıf İlkokul Soru Bankası hem ebeveynler hem de öğretmenler tarafından oldukça beğenildiği için artık bu konuda daha fazla araştırma yapmanıza gerek kalmamıştır!

Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler, Fen Bilimleri ve İngilizce derslerini bir araya getiren bu yardımcı kitap tam 312 sayfaya sahiptir. Yeni müfredat konuları çek-kopar özellikli A4 sayfalarına basılmıştır. Böylece “sınav heyecanını” dilediğiniz yere götürebilirsiniz!

İçeriğini sayfa sayfa incelemek isterseniz ürün sayfasına göz atmanız yeterli olacaktır.

Öğretmen Evde Yayınları İlkokul Soru Bankası Cevap Anahtarı

Hangi sınıf için olursa olsun Öğretmen Evde ilkokul soru bankası cevap anahtarı kitabın en arka kısmında bulunmaktadır. Bu cevap anahtarını referans alarak kontrollerinizi yapabilir,  çocuklarınızın/öğrencilerinizin en iyi olduğu ders ve konuları kolaylıkla saptayabilirsiniz.

Öğretmen Evde Yayınları İlkokul Soru Bankası PDF

2., 3. ve 4. sınıf Öğretmen Evde ilkokul soru bankası PDF halinde ürün sayfalarımızda bulunmaktadır. Böylece online olarak içerikleri görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca öğretmenlerimiz mail atarak pdf dosyalarını bizden alıp derslerinde materyal olarak kullanabilirler.

Dikkat Atölyesi Yayınları İlkokul Soru Bankaları

Dikkat Atölyesi Yayınları ilkokul soru bankaları da:

  • 2. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası (Yeni Nesil)
  • 3. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası (Yeni Nesil)
  • 4. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası (Yeni Nesil) şeklinde üçe ayrılmaktadır.

Her biri 19x27cm ebatlarına sahiptir ve sırasıyla 368, 416 ve 468 sayfadan oluşmaktır. Müfredat dersleri ve konularını bir araya getirdiği gibi bu bilgileri canlı renkler, eğlenceli görseller ve zeka sorularıyla da süslemiştir. Kazanım odaklı, mantık ve analitik düşünme yeteneklerini geliştirme amaçlı bir tüm dersler soru bankası satın almak isterseniz, tercihiniz Dikkat Atölyesi soru bankası olabilir.

Dilerseniz istediğiniz sınıfı seçip ürün sayfasına giderek ürün içeriğini de görebilirsiniz.

En İyi İlkokul Soru Bankaları

En iyi ilkokul soru bankaları araştırmasının sonucu her ne kadar beklentilere ya da görsel zevk algısına göre değişkenlik gösterebilecek olsa da mutlaka belli başlı bazı özellikleri bünyesinde barındırmalıdır. Bunlar:

  • MEB müfredatına eksiksiz ve fazlasız tam bir uygunluk,
  • Pedagojik olarak filtreden geçmiş yazınsal/görsel materyal kullanımı,
  • Çocukların sıkılmasını önleyen, hatta onların soru çözme iştahını kabartan zengin görsellik,
  • Sağlam ve kaliteli bir baskı,
  • Çantada kolay bir şekilde taşınabilmeyi sağlayan boyutlar ve ağırlık,
  • Öğrencinin okuduğu sınıfa uygun seviyede (ne az ne de fazla) sorular ve metinlerdir.

Bu maddelerin tümü karşılanıyorsa seçilen tüm dersler soru bankası satın alınmalıdır.

Sitemizdeki Öğretmen Evde Yayınları soru bankaları belirttiğimiz  tüm bu maddeleri karşılayarak ilkokul tüm dersler soru bankası tavsiye ve fikirleri arasında ilk sıraya yerleşmiştir. Daha da güzeli, fiyatı oldukça uygundur ve her bütçeye hitap eder.

İlkokul Soru Bankası Satın Al

İlkokul Market sitemiz üzerinden Öğretmen Evde ilkokul soru bankası satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 2, 3 ve 4. sınıf öğrencilerinin bayılacağı bu kitaplar her sene yenilenerek öğrenciler için en fazla değeri yaratabilecek şekilde hazırlanmaktadır.

Ayrıca yine web sitemiz üzerinden tüm kitapların içeriğini sayfa sayfa inceleyebilir, kapıda ödeme yöntemi, hızlı kargo ve taksit seçenekleriyle güvenle satın alabilirsiniz.

Bu ürünü sepetinize eklediniz: