İlkokul Market Tarafından Alınan Koronavirüs Önlemleri

Blog’a Geri Dön

İlkokul Market Tarafından Alınan Koronavirüs Önlemleri

Türkiye Cumhuriyeti hükümetinin aldığı tedbirlere paralel olarak ve artan vaka sayısı nedeniyle, İlkokul Market profesyonel sorumlulukları gereği aşağıdaki tedbirler uygulamaya koymuştur:

  1. Sitemizde satışta bulunan ve dolayısıyla depomuzda bulunan ürünlere ilave ürün tedariki geçici olarak durdurulmuştur. Hali hazırda depomuzda bulunan ve satışta olan ürünler, Türkiye’ de tespit edilen ilk coronavirüs vakasından önce temin edilerek depoya alınmıştır. Sadece öğretmen evde yayınevi ürünlerinin tedariği devam etmektedir ki, baskıdan depoya kadar olan tüm süreçler kontrolümüz altındadır ve özellikle matbaadan, depoya kadar olan süreçte, eldivenler, maskeler ve dezenfekte edici malzemeler ile nakil yapılmakta, ürünler depoya dezenfekte edilmiş olarak girmektedir.
  2. Depomuz ve bulunan ürünlerin koruyucu paketleri dezenfekte edilmiş ve depo personeli, maske ve eldivenle donatılmıştır.
  3. Ofisimiz düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Ayrıca, toplu taşıma ile ofise gelen tüm personelimiz evden çalışma düzenine geçirilmiş ve zaruri haller dışında sokağa çıkmamaları konusunda telkin edilmiştir.
  4. Anlaşmalı kargo firmalarının personeli, sevk edilecek paketleri deponun dışında teslim almaya başlamıştır ve depo personeli ile yakın temasa girmemektedir.
  5. Ofis ve depoda görevine devam eden sınırlı sayıdaki tüm personel, mesai başlangıcı ve sonunda ayrıca, her toplu işlem başlangıcı ve sonunda, tek kullanımlık eldiven ve maske kullanımından, el ve yüz yıkamaya kadar hijyen protokollerini titizlikle uygulamaktadır.

Değerli öğretmen ve velilerimizden ricamız:

Koli ya da kargo poşeti içerisine yerleştirilerek hazırlanan siparişlerinizin hijyeni açısından çok sayıda tedbir alınmış ve titizlikle uygulanmaktadır. Ancak, koli ya da kargo poşetinin dış yüzeyi taşıma esnasında çok düşükte olsa risk oluşturabilir. Bu nedenle, LÜTFEN SİPARİŞİNİZ KURYE TARAFINDAN SİZE TESLİM EDİLDİĞİNDE, KOLİ YA DA POŞETİ EVİNİZİN DIŞINDA ÇÖPE HEMEN ATINIZ ve HEMEN ARDINDAN DA ELLERİNİZİ 30 sn. SÜREYLE SABUNLU SUYLA YIKAYINIZ. AKABİNDE KOLİDEN YA DA POŞETTEN ÇIKMIŞ OLAN ÜRÜNÜ KULLANMAYA BAŞLAYINIZ.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.