İlkokul Kitap Setleri

ÜYE OL 10 TL KAZAN

Puanları Topla İndirim Kuponunu Oluştur

KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

Kapıda Nakit Ödeme + 6 TL

KOLAY İADE

Ambalajı Açılmadan İade Edebilirsiniz

GÜVENLİ ÖDEME

Banka / Kredi Kartı ile 3D Ödeme Güvenliği

ÜYE OL 10 TL KAZAN

KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

KOLAY İADE

GÜVENLİ ÖDEME

İlkokul Kitap Setleri 2020 – En Kaliteli İlkokul Yardımcı Kitap Setleri

İlkokul kitap setleri, uzun süreler boyunca devam edecek olan eğitim öğretim yolculuğunun ilk ve ana basamağını oluşturan dört senenin kolaylık ve başarı ile tamamlanması için son derece önemli olan eserlerdir. Her sene için ayrı ve özel bir fayda sağlayan ilkokul kitap setleri, dolayısıyla tüm bilinçli ebeveynler ve öğretmenler tarafından sıklıkla araştırılan bir kategori haline gelmiştir.

Öğretmen Evde İlkokul Yardımcı Kitapları

Öğretmen Evde Yayınları ilkokul kitap setleri, ilkokul birinci sınıf, ikinci sınıf, üçüncü sınıf ve dördüncü sınıf için olmak üzere ilköğretimin dört senesine de uzanan, birbirinden başarılı kaynaklardan oluşmaktadır.

Her sayfası büyük bir özenle hazırlanmış eserlerde Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Sosyal Bilgiler, Fen Bilimleri ve İngilizce (çocuğun okuduğu sınıfın kapsamına göre) ana dersleri bulunmaktadır ve bu dersler içerisindeki konular da eksiksiz bir şekilde ve sorular aracılığıyla öğrenciler ile buluşturulur. Böylece öğrenilen bilgiler taze taze pekiştirilir ve kalıcı hale getirilir.

Aynı şekilde, yine bahsi geçen ve satın alacağınız Öğretmen Evde ilkokul yardımcı kitapları, soru bankaları ve testleri sayesinde çocuklar sınıf dışında da ders çalışma disiplini kazacak ve dolaylı olarak özgüvenlerinin gelişmesine de katkıda bulunmuş olacaklardır.

Aşağıdaki Öğretmen Evde Yayınları ilkokul yardımcı kitapları ile bütçenizi aşmadan, kusursuz bir eğitim alışverişi yapabilirsiniz:

İlkokul Kitap Setleri PDF İçerikleri

Öğretmen Evde yayınları İlkokul kitap setleri pdf içeriklerine bu linkten ulaşabilirsiniz. Yayınlarla ilgili tüm güncellemeleri instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

İlkokula Yardımcı Kitap Setleri Ne İşe Yarar?

İlkokul kitap setleri faydaları pek çok maddeden oluşmaktadır ve her sınıf için farklı avantajlar ve artılar içerebilir. Örneğin:

  • İlkokul 1. Sınıf kitap setleri, okula adaptasyon aşamasında olan miniklerin derslerle tanışmasını sağlar ve okuldaki dersleri gittikleri her yere götürme fırsatı vererek onları “öğrenmeye” iyice alıştırır.
  • İlkokul 2. Sınıf kitap setleri, ders tekrarı yapma alışkanlığını erkenden edinmesi için ikinci sınıf öğrencilerine yardımcı olur. Kazandıkları bilgileri daha tazeyken pekiştirirler.
  • İlkokul 3. Sınıf kitap setleri, artık oturmuş olan çalışma disiplinine ek olarak çocukların eğitim sisteminin temel taşlarından biri olan çoktan seçmeli soru çözme mantığına iyice adapte olmalarına yardımcı olur.
  • İlkokul 4. Sınıf kitap setleri, artık ortaokul öğrencisi olmaya hazırlanan çocukların tam donanımlı bir şekilde yeni seneye başlamalarını ve başarılarındaki istikrarı yakalamalarını sağlar.

Kısacası çocuklar hangi sınıfta olursa olsunlar, ilkokul yardımcı kitap setleri onların başarılarını sürdürebilmeleri için gerekli olan tüm elementleri sağlarlar. Tüm bunlara ek olarak anlamadıkları konuları anlamalarına, iyi oldukları dersleri pekiştirmelerine, farklı bir perspektiften konuları değerlendirmelerine ve bilgi birikimlerini çeşitlendirmelerine yardımcı olurlar.

Ek olarak, öğretmenlerimizin verdiği bilgiler her ne kadar değerli olsa da okulda alınan eğitimin yan kaynaklarla desteklenmesinin son derece önemli olduğu bir gerçektir. Bu şekilde eğitim hayatını renklendiren ve çeşitlendiren öğrenciler ortalamanın üstüne çıkarlar ve büyük başarılara imza atarlar.

İlkokul Kitap Setleri Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Yukarıda bahsettiğimiz maddelerin ortaya çıkması, yani ilkokul kitap setleri ve yardımcı kaynaklarının işini hakkıyla yapabilmeleri için tabii ki bazı şartların sağlanması gerekmektedir. Bu şartlara göre hazırlanmış eserlerin öğrencilere büyük faydaları dokunacaktır. Gelin, aşağıda madde madde en kaliteli ilkokul kitap setleri nasıl olur inceleyelim.

  • İlkokul kitap setleri MEB müfredatına uygun olmalıdır. Bahsi geçen sınıf hangisi olursa olsun (1, 2, 3 ya da 4), o sınıfta görülecek olan ana dersler ve konular bu setler içerisinde doğru bir sıra ile, eksiksiz bir şekilde sunulmalıdır.
  • Bir başka uygunluk kıstası da pedagojik ve algı ile alakalıdır. İlkokul yardımcı kitap setleri içerisindeki yazılı ve görsel içeriklerde hiçbir şekilde pedagojik uygunluğa ters düşen materyaller (müstehcenlik, şiddet ve korku öğeleri, propagandalar vb.) bulunmamalıdır. Ayrıca yine bu materyallerde alınacak yaş grubuna uygun bir üslup, bilgi ve stil kullanılmalıdır.
  • İlkokul kaynak kitap setleri yukarıda bahsedilen ve yetişkinlerin anlayabileceği ölçekleri başarıyla geçtikten sonra onları kullanacak olan öğrencilere de mutlaka hitap etmelidir. Dolayısıyla içerikler bol ve zengin görsellerle süslü olmakla birlikte ilgi uyandırıcı, eğlenceli ve capcanlı olmalıdır.
  • Fiziksel olarak değerlendirmek gerekirse bu eserler kaliteli ve canlı bir baskıya sahip olmakla birlikte sağlam olmalıdır. Kolayca yıpranmayacak, dağılmayacak ya da kopmayacak şekilde üretilmiş olmalıdır.
  • Tüm ilkokul materyalleri için geçerli olduğu gibi ilkokul kitap setleri de alanında tecrübeli, yetenekli ve idealist bir ekip tarafından hazırlanmalıdır. Böylece her sayfada bariz bir emek ve çocukların geleceğini güzelleştirme arzusu gözle görülür olacaktır.
  • Tabii ki ilkokul kitap setleri kaliteli oldukları kadar uygun fiyatlı da olmalıdırlar. Bir diğer deyişle, fiyat-performans ilişkisi oldukça başarılı bir ölçekte olmalıdır: Yüksek kalite ve performans, düşük fiyatlarla buluşmalıdır.

Öğretmen Evde Yayınları İlkokul Kitap Setleri

İşte yukarıda bahsettiğimiz tüm bu özellikleri ayrı ayrı kaynaklar satın alarak bir araya getirmeye çalışmaktan ziyade tek bir kaynak alarak çok daha etkili ve başarılı bir alışveriş yapabilirsiniz. Nasıl olacağını merak ediyorsanız söyleyelim: Öğretmen Evde Yayınları ilkokul kitap seti satın alarak!

Kıssadan hisse, “En iyi ilkokul kitap setleri nasıl olur?” başlığında bahsettiğimiz tüm maddelerle uygunluk gösteren bu harika Öğretmen Evde Yayınları ilkokul kitap setleri sayesinde bir taşla pek çok kuş vurmuş olacaksınız. Dilerseniz çocuklarınıza, dilerseniz öğrencilerinize, onları başarıya ulaştıracak bu kaliteli eğitim materyallerini hediye ederek ilköğretim sürecini muhteşem bir şekilde tamamlamalarına yardımcı olabilirsiniz.

İlkokul Yardımcı Kitap Seti Fiyatları & Taksitle Satın Al

Kaliteli bir ilkokul yardımcı kitap seti satın almak isterseniz, doğru adrestesiniz demektir. İlkokul Market ailesi olarak bizler siz değerli velilerimize ve öğretmenlerimize hem avantajlı ödeme fırsatları, hem birbirinden hesaplı fiyat etiketleri hem de güler yüzlü hizmet, hem de pratik bir alışveriş fırsatı sunuyoruz. Yıllardır süregelen tecrübelerimizi, sizlere en kaliteli şekilde hizmet sağlayarak çeşitlendiriyoruz. Dolayısıyla basit ve kusursuz bir şekilde, sitemizde bulunan ilkokul yardımcı kitap seti, ilkokul soru bankası, ilkokul testleri gibi ürünleri satın alabilirsiniz.

Kısacası, bol avantajlı alışveriş fırsatları ile yukarıda listelediğimiz birbirinden bilgi dolu, canlı, kaliteli, özgün ve kusursuz ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çocukların başarılarını sağlamlaştıracak olan ürünlerimizi dilerseniz sayfa sayfa da inceleyebilir, tam olarak ne satın alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Son bir ipucu olarak, tam teşekküllü bir eğitim seti yaratmak isterseniz, ana ders yardımcı kitaplarına ek olarak İngilizce kaynak da satın alabilir ve baştan sona eksiksiz bir bilgi deposu edinebilirsiniz: Çocuklarınızın ve öğrencilerinizin başarılarıyla gurur duymaya hazır olun!

Bu ürünü sepetinize eklediniz: