İlkokul Kitap Setleri

2018-2019 Kitap Setleri

2018-2019 kitap setleri yeni müfredata uygun olarak hazırlanıştır. 2. sınıf kitap setinin içerisinde matematik, Türkçe ve hayat bilgisi ders kitapları; 3. sınıf kitap setinin içerisinde; Türkçe, matematik, hayat bilgisi ve fen bilimleri kitapları; 4. sınıf setinin içerisinde ise Türkçe, matematik, fen bilimleri ve sosyal bilimler kitapları yer almaktadır. Kaliteli kağıda, kaliteli içerik basılarak hazırlanan bu kitapları tüm ilkokul öğrenciler çok beğenecek.

Etkinliklerle Öğreniyorum Kitap Setleri

Etkinliklerle Öğreniyorum Kitap Setleri tek kelimeyle harika. Çocuklar Türkçe, matematik ve fen bilimleri dersinde öğrendikleri ya da öğrenmek istedikleri her şeyi bu kitaplarda bulabilir. Çeşitli alıştırmalar yaparak yeni şeyler öğrenecek olan çocuklar aynı zamanda derste eksik kaldıkları konuları da kafalarında oturtacaklar. Bazen bulmaca çözecekler, bazen problemleri cevaplandıracaklar bazen de çeşitli kelime oyunları oynayacaklar.

Kazanım Çalışma Kağıtları

Kazanım Çalışma Kağıtları, kaliteli malzeme ve çeşitli renkler kullanılarak oluşturulmuş oldukça faydalı bir yardımcı materyal. Çek kopar özellikli kazanım çalışma kağıtları müfredata uygun olarak hazırlanmıştır ve çocuklara faydalı olması amaçlanmıştır.