İlkokul Dökümanları ve İlkokul Etkinlikleri

Blog’a Geri Dön

İlkokul Dökümanları ve İlkokul Etkinlikleri

İlkokul Dökümanları

Bir ebeveynin en büyük isteği çocuğunun iyi ve kaliteli bir eğitim alması, bir öğretmenin de en büyük isteği ise öğrencilerinin başarılı olmasıdır. Bunun için her iki taraf da çaba harcar ve hatırı sayılır emek verir. Devlet zaten ilkokuldan liseye kadar çeşitli kitaplar ile çocuklarımıza destek veriyor. Fakat ne yazık ki bu materyaller yeterli değil. Özellikle ilkokul öğrencileri zaten yeni bir hayata başlıyorlar ve temellerini sağlam kurmalılar. Çocuklar daha iyi bir eğitim için yardımcı ilkokul dökümanları gereksinimi duyar.

İlkokul dökümanları, hikaye kitabı seti olabilir, yarı yıl çalışma kitabı olabilir, çeşitli sınav kağıtları olabilir, İngilizce yardımcı kitaplar bile olabilir. Çocuklara yardımcı olacak ücretli, ücretsiz ilkokul dökümanları çok fazla çünkü. İnternette binlerce ilkokul dökümanına ulaşabilirsiniz. Ama kabul edersiniz ki internet biraz bilgi çöplüğü. Kaliteli ilkokul materyaline, ilkokul etkinliklerine, ilkokul dökümanlarına ulaşması biraz zor. İnce eleyip sık dokumalısınız çocuklarımız için. İlkokul Market’te bulunan ücretli ve ücretsiz ilkokul dökümanları bu noktada ihtiyacınızı karşılayacak diye düşünüyoruz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.