En Güzel Redka Oyunları

Blog’a Geri Dön

En Güzel Redka Oyunları

Redka Oyunları

Redka yıllardır ülkemizde faaliyet veren, bazen orijinal oyunlar tasarlayıp bazen de yabancı menşeili oyunların muadilini çıkaran, tamamen yerli sermayeye sahip bir akıl ve zeka oyunları markası. Ürettiği oyunları kaliteli ve ucuza sunmak misyonlarından sadece biri. Kaliteli, sağlığa zararlı herhangi bir madde içermeyen oyunları sayesinde yıllardır birçok eve, birçok okula girmeyi başarmış ve binlerce çocuğu mutlu etmiş bir marka. Bizler de sizler için en güzel, en çok tercih edilen Redka’nın ürettiği yabancı oyunların muadillerini derledik. Her yaşa her beceriye uygun bir oyunları mutlaka var.

Redka’nın Ürettiği Yabancı Oyunların Muadilleri

1- Redka Tetris (Katamino)

Tüm dünyada Katamino olarak bilinen oyun Türkiye’de Tetris adıyla piyasada. Gerçekten daha güzel bir isim de düşünülemezmiş. Tetris oyunu 3 boyutlu düşünebilme becerisini geliştirirken görsel algıyı da güçlendiriyor. Bu oyunun en güzel tarafı ise Katamino piyasada 150 lira üstü fiyata satılırken Tetris yalnızca 40 lira. Üstelik oldukça kaliteli.

 

2- Redka Renkli Küpler (Q-Bitz)

Orijinal adı Q-Bitz olan ve tüm dünya çocukları tarafından çok sevilen bu oyun da Renkli Küpler adıyla satışta. Redka farkı burada da fiyat olarak karşımıza çıkıyor. Çocuklara uygun fiyata da oyun almamıza katkı sağlıyorlar.

 

3- Redka Meta Formül (Meta Forms)

Süper bir akıl ve mantık yürütme oyunu olan Meta Formül yine Meta Forms isimli uluslar arası oyunun Türkiye muadili. Kuralları, oynanışı ve malzemeleri hep aynı.

 

4- Redka Altıgen (Six)

Altıgen oyunu da çocuklarımızın stratejik becerilerini geliştirmesi için üretilmiş ve piyasaya sürülmüş harika bir oyun. Oynaması basit ve oldukça eğlenceli.

 

5- Redka 5 Nokta (Pentago)

Redka sayılarla isim yapmayı seven bir marka gördüğünüz üzere. Güzel isimler de buluyorlar açıkçası. 5 Nokta oyununun ismi güzel olduğu gibi kendisi de oldukça güzel. Çocukların dikkat ve akıl yürütme becerilerini artırmak için üretilmiş.

 

6- Redka Reversi (Othello)

Reversi tüm dünyaya mal olmuş bir oyun. Nadir de olsa bazı ülkelerde Othello adı ile de biliniyor. Tüm dünyada her yıl uluslar arası turnuvaları düzenlene şahane bir oyun. E Redka boş durur mu hiç? Çocuklarımız gelişsin yeni beceriler kazansın diye ahşap malzemeden, kaliteli bir oyun çıkarmış ortaya.

 

7- Redka Blook (Quoridor)

Quoridor oyunu da Reversi gibi tüm dünyaya mal olmuş bir oyun. Türkiye’de en çok oynanan akıl ve zeka oyunlarından biri desek yanlış olmaz. Bilmeyen öğretmen, bilmeyen veli zor bulunur. Redka Blook oyununda da hem piyonlar hem oyun platformu hem de engeller oldukça kaliteli malzemeden üretilmiş olup sağlığa zararlı en ufak bir madde dahi içermiyor.

 

8- Redka Kule (Jenga)

Jenga oyununu da bilmeyen çok az kişi vardır heralde. 7’den 70’e herkesin oynadığı ve çok sevdiği bir oyun. Redka isim bulma konusunda yine yaratıcı davranmış: Kule.

 

9- Redka Atla Topla (Skippity)

Skippity, dama benzeri ama ondan biraz daha zor bir akıl ve zeka oyunu. Redka yine bu oyunu, kaliteli malzemeden üretip ucuza çocuklarımıza sunuyor.

 

10- Redka Abbalone

Abbalone oyunu da abbalon, abalon, abalone isimleri ile piyasada bulunan oyunlardan biri. Japon sumo güreşçilerinin geleneksel mücadelelerinden esinlenilerek tasarlanan oyunun en kaliteli Türk muadili yine Redka.

 

Gördüğünüz gibi Redka akıl oyunlarının öne çıkan özelliklerinden en önemlisi fiyatının ucuz olması ve bunu yaparken kaliteden ödün vermemesi. Yukarıdaki oyunların yabancı menşeili olanları Redka oyunları ile kıyaslandığında en az 3 katı fiyatına satılıyor. Dövizin bu denli arttığını göz önünde bulundurursak ve bu ürünlerin ithal olduğunu düşünürsek mantıklı görünüyor. Ama yerli mudaili varken neden daha çok para verelim değil mi? Ayrıca Redka oyunları yukarıdakiler ile sınırlı değil. Mangala, Eğlenceli Şekiller, Haydi Anlat, Go oyunu, Satranç, Sudoku, Hedef 5, 9 Taş, Pratik Bardaklar, Pratik Zeka onlarca oyundan sadece birkaçı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.