Çocuğum Hangi Okula Gidecek?

Blog’a Geri Dön

Çocuğum Hangi Okula Gidecek?

Çocukların eğitimi için ebeveynlerin kafayı olduğu biliniyor. Özellikle Okul’da sağlıklı sorunsuz ve başarılı bir eğitim süreci adına pek çok anne ve baba yoğun duygu karmaşası içerisinde olabilir. Özellikle de çocuğum hangi okula gidecek diye düşünen insanların, burada araştırmacı kimliği ile birlikte soruna çare bulması çok daha kolay olmaktadır. Hangi okul veya hangi eğitim kurumu olursa olsun, öğretmen evde gibi programların desteği ile birlikte çocukların çok daha pratik ve hızlı bir şekilde gelişim imkânı bulması mümkün olmaktadır.

Ders hazırlıkları, eğitim programının başarısı ve yükleme konusundaki profesyonel çalışmalar sonucunda çocukların gelişimine çok büyük katkılar sağlamaktadır. Onların geleceğini düşünen ve bu konuda endişe duyan ebeveynler, kesinlikle bu gelişmiş program ve avantajlı çalışma sonuçlarını yerinde değerlendirmelidir. Çoğu zaman insanların çocukları için masraftan kaçmadığı bilinmektedir. Özellikle de eğitim esnasında harcanan para ve yapılan masrafların, kesinlikle çocukların geleceği için önemli bir yatırım malzemesi olduğunu unutmamak gerekiyor. Çocuğum hangi okula gidecek gibi bir düşünce konusunda karamsarlığa kapılmak yerine, gerçekten bu konuda önünüze aydınlatan çalışmalara bakmak, burada büyük önem taşımaktadır. Böylelikle, eğitim felsefesini anlamak ve çocuklar için temel eğitimin önemini çok iyi bir şekilde görmek, burada daha fazla mümkün olacaktır.

Çocuklar İçin Eğitici Okul Seçenekleri

Eğitici ve öğretici okul seçenekleri, müfredatın yanında ek ve idare fırsatlarla çocuklara avantaj sağlamaktadır. Elbette ki milli eğitim kurumunun hazırlamış olduğu müfredat, temelde eğitim için yeterli bir planlamanın sonucu gibidir. Yine de dersi takip eden pek çok öğrencinin başarı ihtimali çok yüksek değildir.

Bu seviyeyi üst düzeyde tutacak konuşmalar noktasında çocuğum hangi okula gidecek düşüncesine kapılmış olan çok sayıda kişi adına, gerçekten bu okul tercihlerinin iyi bir sonuç yarattığını görmek ve gözlemlemek mümkün olmaktadır. Temel eğitimi çok iyi bir şekilde ortaya koymuş ve eğitim ve birlikte gelişimi hedef olarak belirlemiş standart çalışmalar, size ve ihtiyaç duyan herkese gerekli yardımı yapacaktır.

 

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.