Atatürk Resmi

Blog’a Geri Dön

Atatürk Resmi

Atatürk Resmi: Türk ulusu için 1881 yılında Selanik’te doğan güneş, tüm parlaklığı ve ihtişamı ile birlikte karşımızda duruyor. Ufuklara bakan ve çok şey ifade eden gözler, bir toplumun tarihini yazmış kalemin mürekkebi gibi. Kaşları kendine has kalkık tarzı ile birlikte, Atatürk gerçekten minnettar olduğumuz en önemli insanların başında geliyor. Yeri geldiğinde muazzam becerikli strateji uzmanı bir kumandan ve yeri geldiği zaman usta bir devlet adamı, tarihimizi altın harflerle çizmiştir.

Gerçekten bugün kıvanç duyacağımız ve memnuniyet duyacağımız çok önemli konular var. Aynı zamanda minnettar olduğumuz bu kahraman, bu muhteşem görüntüsü ile birlikte toplumumuz için çok şey ifade etmektedir. Aslında Mustafa Kemal Atatürk için oldukça fotojenik benzetmesi de yapabiliriz. Burada karşımıza çıkan her bir resim, insanların tüylerini diken diken eden sonuçlar ortaya koymuştur. Genellikle Atatürk portrelerine dikkat ettiğinizde, özellikle çok titiz ve şık bir insan karşınıza çıkmaktadır. Bununla birlikte kişisel bakım konusunda her zaman hazırlıklı olan Mustafa Kemal, hayatı boyunca verdiği pozlarda her zaman için bir ışık yakalamış ve bu ışığı kendi toplumuyla paylaşmıştır.

Kimi zaman Türk bayrağı kimi zaman da bulunduğu mekân ile birlikte muazzam bütünlük ve farkı portre seçenekleri, bu büyük kumandan ve dehanın Türk toplumu için değerini gerçekten daha da yükseltmiştir. Bugün gerçekten Atatürk portrelerine sahip olduğumuz için kendimizi oldukça şanslı sayabiliriz. Ruhunun güzelliği yüzüne yansımış olan kumandan ve devlet adamı, Mustafa Kemal Atatürk, gerçekten bir toplumun minnettar olduğu kahramandır. Atatürk’e sahip olduğumuz için gerçekten kendimizi çok şanslı görebiliriz.

 

 

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.