Apartman Sudoku Nasıl Oynanır?

Blog’a Geri Dön

Apartman Sudoku Nasıl Oynanır?

Apartman Sudoku – Apartmanlar Sudoku

Apartman Sudoku ya da diğer adıyla Apartmanlar Sudoku, çocukların hem eğlenerek hem de öğrenerek oynayabileceği harika bir oyun. Gün içerisinde beyin jimnastiği yapmayı istediği her an oynayabilir ve matematiksel becerilerini geliştirebilir. Peki Apartman Sudoku nasıl oynanır öğrenmek ister misiniz? O zaman anlatalım. Apartmanlar Sudoku nasıl oynanır konusuna geçmeden önce kutu içeriği hakkında bilgi verelim ama.

Apartman Sudoku Kutu İçeriği

Apartman Sudoku oyununun kutusu içinde 4 farklı renkte 16 adet silindir apartman bloku bulunuyor. Bununla birlikte ipuçları için 1’den 4’e kadar 24 adet rakam var. Oyun kılavuzu ve oyun platformu da kutunun içinden çıkanlar arasında. Oyun kutusunun içinde ne var kısaca anlattığımıza göre Apartman Sudoku nasıl oynanır ona geçelim artık.

 

 

Apartman Sudoku Nasıl Oynanır?

Apartman Sudoku görev kitapçığında 36 farklı görev var. Bunlara görev değil de oyun ya da bulmaca demek daha doğru olacaktır aslında. Ama biz yine de yazı içerisinde görev diyelim.

Görevler kolaydan zora doğru hazırlanmıştır. Her görevde oyun platformunun belirli yerlerine rakamlar koyuyorsunuz. Bu rakamlar, o rakamın olduğu yerden bakılınca kaç tane apartman bloku göreceğinizi söyler. Apartman bloklarının her biri farklı boylarda. Yani oyun platformunun bir kısmında 1 rakamı varsa en uzun bloku öne koymalısınız ki diğer bloklar gözükmesin, sadece bir apartman bloku gözüksün. 4 rakamı var ise bu sefer de en küçükten en büyüğe doğru bir sıralama izlemelisiniz. Bu sayede tüm bloklar görünür olacak. Okuması biraz kafa karıştırıcı olduysa aşağıdaki videomuzu da izleyebilirsiniz. Şimdiden herkese keyifli oyunlar.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.