Akıllı Yapılar Oyunu Nasıl Oynanır?

Blog’a Geri Dön

Akıllı Yapılar Oyunu Nasıl Oynanır?

HOŞGELDİN PROMOSYONU

  • İlk 75 TL ve Üzeri Alışverişinizde Geçerli 15 TL İndirim Kuponu: HOSGELDIN15
  • Üstelik Kapıda Ödeme İmkanı

Akıllı Yapılar Oyunu (Architecto/Equilibrio)

Sizlere oynaması oldukça eğlenceli bir oyundan bahsetmek istiyoruz: Akıllı Yapılar oyunu. Çocukların mekansal ve geometrik algılama becerilerine çok şey katacak harika bir oyun Akıllı Yapılar. Tek başına oynanabildiği gibi bir başkasının yardımı ile de oynanabilir. 5 yaş ve üstü herkes için eğlenceli bir aktivite. Akıllı Yapılar oyunu nasıl oynanır kısmına geçmeden önce kısaca Akıllı Yapılar oyunu kutusunda neler var onu da açıklayalım.

Akıllı Yapılar Kutu İçeriği (Architecto/Equilibrio)

Akıllı Yapılar oyununun kutusunun içerisinde bir adet kaliteli bir görev kitapçığı bulunuyor öncelikle. 72 sayfalık bu kitapçıkta 60 farklı şekil var. Kolaydan zora doğru sıralanan görevleri teker teker yaptırabilirsiniz çocuklarınıza. Bununla birlikte 18 adet de Akıllı Yapı bloğu bulunuyor. Görev kitapçığındaki görevleri yaparken kimi zaman sadece iki blok kullanacak kimi zaman da 18 bloğun tamamıyla şekil oluşturacaksınız.

 

Akıllı Yapılar Oyunu Nasıl Oynanır?

Akıllı Yapılar(Architecto-Equilibrio) oyununu oynaması çok basit aslında. Ama görev kitapçığındaki şekilleri oluşturması ise her zaman o kadar kolay değil. Yeşil sayfalardaki şekiller kolay, turuncu sayfalardaki görevler orta seviyede ve kırmızı sayfadaki şekiller ise zor seviyede hazırlanmış. Çocuklar bu oyunu oynarken kimi zaman hatalar yapacak, deneme yanılma yoluna gidecek. Yeterince sabırlı olurlarsa şekilleri tamamlayıp görevi bitirmenin gururunu yaşayabilirler.

Görev kitapçığındaki şekillerin altında, hangi bloktan kaç adet kullanacağınız yazılı. Şekle göre blokları seçin ve şekli oluşturmaya çalışın. Eğer çok zorlanırsanız kitapçığın sonunda çözümlü örnekler de var. Oraya bakıp küçük ipuçları alabilirsiniz.

Evet Akıllı Yapılar oyunu nasıl oynanır anlatmaya çalıştık. Bir de aşağıya videomuzu koyalım ki iyice pekişsin Akıllı Yapılar oyunu.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.