Akıllı Boncuklar (Hama Boncukları) Nedir? – Nasıl Oynanır?

Blog’a Geri Dön

Akıllı Boncuklar (Hama Boncukları) Nedir? – Nasıl Oynanır?

Akıllı Boncuklar – Hama Boncukları

Hama boncuklarını duymuşsunuzdur. Küçük, renkli, silindir şeklindeki onlarca boncuğun, platforma geçirilmesi ile birbirinden güzel şekiller yapmanız mümkün. Akıllı boncuklar ile sınır sadece hayal gücünüz. Özellikle çocukların çok hoşuna giden akıllı boncuklar son zamanlarda yetişkinlerin de ilgisini çekiyor. Adeta bir hobi haline gelmiş, Instagram hesapları açılmış durumda. Bizler de hama boncukları nedir, hama boncukları ile neler yapılabilir biraz örnek vermek istiyoruz açıkçası.

Akıllı Boncuklar (Hama Boncukları) İle Neler Yapılabilir?

Yukarıda da dedik; akıllı boncuklar için tek sınır hayal gücünüz diye. İstediğiniz şekli istediğiniz renkte oluşturabilirsiniz. Fakat çok popüler birkaç model var tabi ki. Unicorn, tilki, kurbağa, bayrak, kalp bunlardan sadece birkaçı.

Akıllı boncuklar ile yaptığınız şekilleri daha sonra kullanmak üzere tutkalla yapıştırıp platformundan çıkartabilirsiniz de. Akıllı boncuklar ile belki bir çerçeve belki bir broş yapmak isteyebilirsiniz. Tamamen size kalmış.

Hama Boncuklarını(Akıllı Boncuklar) Nereden Satın Alabilirim?

Akıllı boncukları ilkokulmarket.com sitesinden kolayca ve uygun fiyata satın alabilirsiniz. Fiyatı şu an için sadece 25,90 lira. Kutunun içerisinde ise 650 adet renk renk boncuk bulunuyor. Çocukların akıllı boncuklar oyununu sevmemesi için bir ihtimal yok açıkçası.

 

Akıllı Boncuklar - Hama Boncukları Videosu

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.