Akıllı Boncuklar (Hama Boncukları) Nedir? – Nasıl Oynanır?

Blog’a Geri Dön

Akıllı Boncuklar (Hama Boncukları) Nedir? – Nasıl Oynanır?

Akıllı Boncuklar – Hama Boncukları

Hama boncuklarını duymuşsunuzdur. Küçük, renkli, silindir şeklindeki onlarca boncuğun, platforma geçirilmesi ile birbirinden güzel şekiller yapmanız mümkün. Akıllı boncuklar ile sınır sadece hayal gücünüz. Özellikle çocukların çok hoşuna giden akıllı boncuklar son zamanlarda yetişkinlerin de ilgisini çekiyor. Adeta bir hobi haline gelmiş, Instagram hesapları açılmış durumda. Bizler de hama boncukları nedir, hama boncukları ile neler yapılabilir biraz örnek vermek istiyoruz açıkçası.

Akıllı Boncuklar (Hama Boncukları) İle Neler Yapılabilir?

Yukarıda da dedik; akıllı boncuklar için tek sınır hayal gücünüz diye. İstediğiniz şekli istediğiniz renkte oluşturabilirsiniz. Fakat çok popüler birkaç model var tabi ki. Unicorn, tilki, kurbağa, bayrak, kalp bunlardan sadece birkaçı.

Akıllı boncuklar ile yaptığınız şekilleri daha sonra kullanmak üzere tutkalla yapıştırıp platformundan çıkartabilirsiniz de. Akıllı boncuklar ile belki bir çerçeve belki bir broş yapmak isteyebilirsiniz. Tamamen size kalmış.

Hama Boncuklarını(Akıllı Boncuklar) Nereden Satın Alabilirim?

Akıllı boncukları ilkokulmarket.com sitesinden kolayca ve uygun fiyata satın alabilirsiniz. Fiyatı şu an için sadece 25,90 lira. Kutunun içerisinde ise 650 adet renk renk boncuk bulunuyor. Çocukların akıllı boncuklar oyununu sevmemesi için bir ihtimal yok açıkçası.

 

Akıllı Boncuklar - Hama Boncukları Videosu

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
Bu ürünü sepetinize eklediniz:

WhatsApp'ı Aç