Akıl ve Zeka Oyunları

Blog’a Geri Dön

Akıl ve Zeka Oyunları

Akşam olmuş ve çocuğunuz en sevdiği çizgi filmi izlemek istiyor ya da bilgisayarda oyun oynamanın peşinde. Ama, siz onun daha üretken olmasını sağlayacak bir şeyler yapmasını ve hayata çok daha hazır bir şekilde başlamasını istiyorsunuz. Hadi kitap okuyalım dediğinizde, yüzünde nefret dolu bir ifadeyle size bakıyor ve siz de teslim oluyorsunuz. Peki, ne yapmalı? Beyin gelişimi ve öğrenmeyi zevkli hale getirmenin bir yolu var. Çoçuğunuzu ekranlardan uzak tutacak, düşünme becerilerini geliştirecek, eğlenirken öğrenmelerini sağlayacak pek çok akıl ve zeka oyunları ile pek çok aktivite vardır.

Çocuk oyunları, gelişimlerinin temel bir parçasıdır. Çocuklar sadece kendilerini eğlendirmek için oynamazlar. Doğdukları andan itibaren, sürekli öğrenmektedirler. Bebeğiniz size yumuşak oyuncağı almak için uzandığında, öğreniyorlar. Öğrenme ve gelişim sürekli olmaktadır. Bizim işimiz bu öğrenmenin pozitif yönde ilerlemesini sağlamaktır.

Akıl ve Zeka Oyunları Çocuklara Ne Katar?

 1. Analitik Düşünme
 2. Kavrama
 3. Boylamsal Farkındalık
 4. Kavramsal Öğrenme
 5. Eleştirel düşünme
 6. Yaratıcılık
 7. Problem Çözme
 8. Dil gelişimi

Akıl ve Zeka oyunları, çocukların gelişiminde çok önemli bir yere sahip olduğundan, bu ürünlere olan talep çok yüksektir ve bu nedenle bu ürünleri satan pek çok firma bulunmaktadır. İlkokul Market de bu firmalardan birisidir. Bu ürünleri temin ederken dikkat edilmesi gereken 2 temel nokta vardır:

 1. Temin ettiğiniz ürünlerin çocuk sağlığı açısından zararlı olmadığından emin olmanız
 2. Hangi ürünü ne amaçla aldığınızdan emin olmanız

İlkokul Market, ürünlerin temininde 1. maddeyi hassasiyetle takip etmektedir. Diğer satıcılardan en büyük farkı da akıl ve zeka oyunları ile ilgili olarak özellikle uluslararası literatürden temin ettiği yazıları tüketicilerin hizmetine sunarak bilinçli olarak ürün almalarına olanak tanımasıdır.

Web sitemizde yerli ve yabancı üretim pek çok akıl ve zeka oyunu beğeninize sunulmuştur. Başlıca markalar, TES, REDKA ve 4M dir. Bu ürünlerle ilgili bilgilere ürün sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Comment (1)

 • Metin Reply

  Guzel

  9 Eylül 2018 at 20:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.