2018-2019 KİTAP SETLERİ

2018-2019 müfredatına göre hazırlanmış ilkokul kitap setleri ile çocuklar çocuklar hem okulda öğrendiklerini pekiştirecek hem de yeni bilgiler edinme fırsatı yakalayacaklar. Canlı renklerle hazırlanmış ilkokul kitap setlerinde bulunan kitapların tamamı 100 sayfanın üzerinde ve zengin bir içeriğe sahip. 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf ilkokul kitap setlerinin tamamını aşağıda görebilirsiniz.

AKIL VE ZEKA OYUNLARI

Çocukların ders dışı yapabilecekleri aktiviteler arasında ilk sırada şüphesiz akıl ve zeka oyunları geliyor. Çünkü akıl ve zeka oyunları sayesinde çocuklar hem yeni beceriler kazanıyor hem de eğleniyor. Çocukların zeka gelişimi açısından oldukça önemli bir yere sahip olan akıl ve zeka oyunları, çocukların görsel algı, strateji becerisi, matematik becerisi, el ve göz koordinasyonu gibi birçok becerisinin gelişmesine yardım ediyor. Aşağıda onlarca farklı akıl ve zeka oyununu görüp kolayca detayları inceleyebilirsiniz.

ARTIK OKUYORUM ROZETLERİ

İlkokula yeni başlayan bir öğrenci için okuma bayramları oldukça önemlidir. Çünkü çocuk artık okuma yazma öğrenmiş ve hayata yeni bir adım atmıştır. Çocukların okuma bayramlarında göğsüne taktığı ve gururla taşıdığı “Artık Okuyorum Rozeti” onu ne kadar mutlu edecek tahmin bile edemezsiniz. Aşağıda kişiye özel ve standart olarak hazırlanmış “Artık Okuyorum” rozetlerini görebilir, öğrencilerini mutlu edebilirsiniz.

2019 YARIYIL TATİL SETLERİ

Yarıyıl tatilleri öğrencilerin hem dinlenecekleri hem de ikinci döneme daha hazır girmelerini sağlayacak aralıklardandır. Tatil diye rahavete kapılmamalı, eksik konular varsa pekiştirilmeli, yeni yeni bilgiler edinilmelidir. İşte tam da bu noktadan hareketle hazırlanan 2019 Yarıyıl Tatil Setleri, öğrencilerin konuları tekrar etmesine, öğrendiklerini kafasında daha da oturtmasına vesile olacak. Müfredata uygun olarak hazırlanan 2019 Yarıyıl Tatil Setlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.
1
×
Merhaba 👋
Yardımcı olabilir miyim?