4. Sınıf Kitapları

TÜM KATEGORİLER

4. Sınıf Kitapları – Yardımcı Kaynak Kitap, Test Kitabı ve Okuma Kitapları

4. sınıf kitapları, ilkokulu başarıyla sonlandırıp ortaokul öğrencisi olmak üzere olan ilkokul 4. sınıf öğrencileri için son derece önemli ürünlerdir. Zira bu ürünler ile çocuklar o ana değin biriktirdikleri tüm bilgileri bir araya getirip tekrar yaparlar ve yeni döneme öğrenmeye hazır bir şekilde girerler. Bu nedenle ilkokul 4. sınıf kitapları titizlikle seçildiğinde gerçekten son derece olumlu etkiler yaratma potansiyeline sahiptirler.

  • Ödeme Seçenekleri: Kredi Kartı, Kapıda Ödeme veya Havale/Eft
  • Kargo Fiyatı: 75 TL altı siparişlerde sabit 9 TL
  • Ücretsiz Kargo: 75 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo
  • Kapıda Ödeme Ücreti: 40 TL üzeri siparişlerde aktif olan kapıda ödeme seçeneği için kargo firması adına talep edilen tutar +6 TL (Siparişin toplamına eklenir. Ürün başı değildir.)

En İyi 4. Sınıf Kitapları

Yukarıda okuduğunuz maddeleri göz önünde bulundurarak 4. sınıf kaynak kitapları alışverişi yaptığınızda hiçbir zaman pişman olmayacağınız kalitede ürünlerle buluşacak ve çocuklarınızın ya da öğrencilerinizin eğitimine harika bir katkıda bulunabileceksiniz. İşte İlkokul Market ailesi olarak bizler, tüm bu maddelerin bir arada olduğu 4. Sınıf kitapları ve ürünlerini bir araya getirerek beğeninize sunuyoruz.

Öğretmen Evde 4. Sınıf Kitapları Pdf İndir

Öğretmen Evde Yayınları 4. sınıf kitapları yalnızca basılı bir şekilde değil pdf olarak da bulunmaktadır ve değerli öğretmenlerimiz ile paylaşılabilmektedir. İsterseniz 4. sınıf kitapları pdf formatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Öğretmen Evde 4. sınıf kitapları pdf içeriklerine bu linkten ulaşabilirsiniz. Yayınlarla ilgili tüm güncellemeleri instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

4. Sınıf Yardımcı Kaynak Kitapları

4. sınıf kaynak kitap yani yardımcı kitap, veliler ve öğretmenler tarafından sıklıkla araştırılan bir ürün çeşididir. Bu son derece normal bir durumdur, çünkü bu kitaplar sayesinde bir sene boyunca öğrenilmesi hedeflenen 4.sınıf İngilizce, Sosyal Bilgiler, Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri ana derslerinin ve konularının pekiştirilmesi bu yayınlarla mümkün hale gelmektedir. Arz-talep doğrultusunda doğal olarak bu alanda pek çok marka ve çeşit ortaya çıkmıştır. Bunların arasından en kaliteli olanları seçebilmek için ise bazı maddelere dikkat edilmelidir. Bu maddelere göre:

  • Araştırdığınız yayın özellikle 4. sınıf kaynak kitap ve soru bankası gibi derslerle ilgili ise mutlaka güncel 4. sınıf MEB müfredatına göre hazırlanmış olmalıdır.
  • Pedagojik açıdan ve o yaştaki bir çocuğun algı kapasitesine göre uygunluk göstermelidir.
  • Kaliteli, sağlam ve canlı bir baskıya sahip olmalıdır.
  • 4. sınıf çocukları kullanacağı için onların perspektifinde ilgi çekici bir şekilde kurgulanmış olmalıdır. Yani içeriğinde zengin görseller ve bol bol şema, renk, sembol gibi materyaller barınmalıdır.

4. Sınıf İngilizce Kaynakları

4. Sınıf İngilizce kitapları, 4. sınıf yardımcı kitaplar kategorisi içerisinde en büyük öneme sahip kaynaklardan biridir. Zira dil öğrenimi yalnızca sürekli hale getirildiğinde başarılı bir şekilde tamamlanabileceği için yalnızca okulda değil, evde de tekrar edilmelidir.

  • Öğretmen Evde 4. Sınıf İngilizce Funny Worksheets & Test Book, hem eğlenceli hem de öğretici içeriğiyle 4. sınıf öğrencilerinin git gide yoğunlaşan İngilizce öğrenimine katkıda bulunacak kadar yeterli ve kaliteli bir üründür. Ayrıca sitemizde bulabileceğiniz diğer Sınıf ürünlerinde de İngilizce test bölümleri bulunmaktadır.

4. Sınıf Test Kitapları

4. sınıf test kitapları, bir diğer adıyla 4. sınıf soru bankaları ile 4. sınıf eğitim öğretim yılı boyunca kavranması hedeflenen İngilizce, Sosyal Bilgiler, Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri ana derslerinde ve ilgili konularda çocuğun seviyesinin ölçme ve değerlendirilmesi yapılır. Onun güçlü ve zayıf olduğu bölümler kolay bir şekilde belirlenir ve sonrasında buna uygun bir program hazırlanabilir. Ayrıca yine 4. sınıf soruları sayesinde Türk eğitim sisteminde dominant olan çoktan seçmeli sınav sistemine etkili bir şekilde hazırlanılır.

  • Öğretmen Evde Yayınları 4. Sınıf Soru Bankası (2019, 2020), Ara Tatil Seti, Yarıyıl Tatili Seti, Yaz Tatili Kitabı Seti ve Kitap Seti ile çocuklarınıza ve öğrencilerinize zevk alacakları bir soru çözme deneyimi yaşatabilirsiniz!

4. Sınıf Okuma Kitapları

4. sınıf okuma kitapları, artık okuma yetileri son derece gelişmiş ve hızlanmış olan öğrencilerin bu yeteneklerini ortaokula taşıyabilmeleri ve her daim okumaktan keyif almaları için onların seviyesine uygun olarak yazılıp capcanlı baskılarla ve görselle süslenir. Sitemizden erişebileceğiniz 4. sınıf okuma kitapları tam olarak bu özelliklere ve çok daha fazlasına sahiptirler!

4. Sınıf Hikaye Kitapları

4. sınıf hikaye kitapları, ortaokul öğrencisi olmaya hazırlanan öğrencilerin okuma ve anlama yeteneklerini güçlendirmeleri için çok büyük bir önem taşırlar. Özellikle kaliteli yazarlar ve yayınevleri aracılığıyla çocukların beğenisine sunulan eserler onlar için geleceğe yönelik hediyeler manasına gelmektedirler. Dolayısıyla seçim yaparken bu husus atlanmamalıdır.

Neyse ki siz değerli misafirlerimiz, İlkokul Market ile sunulan birbirinden kaliteli 4. sınıf hikaye kitapları ile bu konuyu hiç düşünmek zorunda kalmazsınız! Eğitimciler tarafından hazırlanan birbirinden harika eserler ile çocuklarınız da sizler de mutlu bir alışverişin keyfini çıkarırsınız!

You've just added this product to the cart:

WhatsApp'ı Aç
Whatsapp Toplu Sipariş