3. Sınıf Kitapları

TÜM KATEGORİLER

3. Sınıf Kitapları – Yardımcı Kaynak Kitap, Test Kitabı ve Okuma Kitapları

İlkokul 3. sınıf kitapları, üçüncü sınıf öğrencilerinin içinde bulundukları eğitim öğretim dönemi içerisinde genel bir sene tekrarı yapabilmeleri ve kendilerini 4. sınıfa tam donanımlı bir şekilde hazırlayabilmeleri için son derece önemli ürünlerdir. Pek çok çeşitte olabilecek ilkokul 3. sınıf kitapları gerçekten kaliteli olarak seçilmişse eğitim ve başarı konusunda büyük fark yaratırlar.

  • Ödeme Seçenekleri: Kredi Kartı, Kapıda Ödeme veya Havale/Eft
  • Kargo Fiyatı: 75 TL altı siparişlerde sabit 9 TL
  • Ücretsiz Kargo: 75 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo
  • Kapıda Ödeme Ücreti: 40 TL üzeri siparişlerde aktif olan kapıda ödeme seçeneği için kargo firması adına talep edilen tutar +6 TL (Siparişin toplamına eklenir. Ürün başı değildir.)

En İyi 3. Sınıf Kitapları

Yukarıdaki maddelere uygunluk gösteren tüm 3. sınıf kaynak kitapları eğitim konusunda büyük ve olumlu etkiler göstererek beğeni toplamaktadır. İşte bizler de İlkokul Market ailesi olarak 3. sınıf ürünleri alanında en iyi örnekleri bir araya getirerek işinizi kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Kısacası, sitemizde en kaliteli 3. sınıf ürünleri alışverişinizi tamamlayabilir ve her zaman memnun kalacağınız materyaller satın alabilirsiniz!

Öğretmen Evde 3. Sınıf Kitapları Pdf İndir

Öğretmen Evde Yayınları ilkokul 3. sınıf kitapları yalnızca basılı bir şekilde değil pdf olarak da bulunmaktadır ve değerli öğretmenlerimiz ile paylaşılabilmektedir. İsterseniz 3. sınıf kitapları pdf formatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Öğretmen Evde 3. sınıf kitapları pdf içeriklerine bu linkten ulaşabilirsiniz. Yayınlarla ilgili tüm güncellemeleri instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

3. Sınıf Yardımcı Kaynak Kitapları

İlkokul 3. sınıf kaynak kitap dendiğinde akla içeriğinde bütün ya da tek tek olacak şekilde 3. sınıf İngilizce, Hayat Bilgisi, Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri ana derslerinin ve ilgili konuların olduğu materyaller gelmektedir. Bu ürünler genellikle 3. sınıf soru bankası, 3. sınıf test kitabı, 3. sınıf yardımcı kitap olarak isim alırlar. Pek çok isme, markaya ve içeriğe sahip olsalar da hepsinin ortak özelliği seçim yaparken dikkat edilmesi gereken aynı maddelere sahip olmalarıdır. Bu maddelere göre:

  • Satın alacağınız eser özellikle 3. sınıf kaynak kitap ve soru bankası gibi eğitimle alakalı ise mutlaka 3. sınıf MEB müfredatına göre hazırlanmış olmalıdır.
  • Çocuk psikolojisine ve çocuğun algı kapasitesine göre uygunluk göstermelidir.
  • Kaliteli, sağlam ve canlı bir baskıya sahip olmalıdır.
  • 3. sınıf öğrencilerine verileceği için onların nazarında ilgi çekici bir şekilde kurgulanmış olmalıdır. Yani bünyesinde zengin görseller ve bol bol şema, renk, sembol gibi içerikler barınmalıdır.

3. Sınıf İngilizce Kaynakları

İlkokul 3. Sınıf İngilizce kitapları tüm 3. Sınıf yardımcı kitapları arasında belki de en önemli olanlardır. Zira bu ürünler dil öğreniminin başında olan çocukların bu geniş evreni daha kolay anlamasını ve sevmesini sağlarlar.

Tümü renkli, canlı, ilgi çekici ve eğlenceli İngilizce kaynak ürünlerimizden olan Öğretmen Evde 3. Sınıf İngilizce Funny Worksheets & Test Book tamamen bu alana yoğunlaşır ve İngilizce’yi oldukça sempatik bir hale getirir. Ayrıca bu sayfadaki diğer kitaplarımızın ilgili sayfalarında da İngilizce soruları bulunmaktadır.

3. Sınıf Test Kitapları

3. sınıf test kitapları ve 3. sınıf soru bankaları ile bir sene boyunca öğrenilmesi hedeflenen İngilizce, Hayat Bilgisi, Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri ana derslerinin ölçme ve değerlendirilmesi kolaylıkla yapılır. Çocuğun iyi ve zayıf olduğu ders ve konular belirlenir ve buna uygun bir çalışma düzeni hazırlanabilir. Ayrıca bu ürünlerle çoktan seçmeli sınav sistemine etkili bir şekilde hazırlanılır.

  • Öğretmen Evde Yayınları Soru Bankası, Ara Tatil Seti, Yarıyıl Tatili Seti, Yaz Tatili Kitabı Seti ve Kitap Seti ile soru çözmek hiç olmadığı kadar keyifli olacak!

3. Sınıf Okuma Kitapları

3. sınıf okuma kitapları, okumanın güzelliği içinde kaybolurken okuma hızını ve kalitesini geliştirmek isteyen çocuklar için vazgeçilmez kaynaklardır. Sitemizdeki hem somut hem de soyut içerik olarak mükemmel şekilde hazırlanan 3. sınıf okuma kitapları ile çocuklarınıza ve öğrencilerinize büyük bir iyilikte bulunabilirsiniz.

3. Sınıf Hikaye Kitapları

Birbirinden canlı, eğlenceli, renkli ve zengin 3. sınıf hikaye kitapları ile çocuklarınız ve öğrencileriniz için tükenmeyen maceralar yaratabilirsiniz. Bu maceralar onların hayal güçlerini süsleyip zenginleştirecek. Bununla da kalmayıp onlara güzel değerler öğretecekler.

Bir yandan okuma niteliklerini ve hızlarını artıran öğrenciler diğer taraftan zihinsel olarak kendilerini büyük ölçüde 3. sınıf hikaye kitapları ile geliştirme fırsatı edinirler. Sitemizde kaliteli yazarlar ve yayınevleri tarafından hazırlanıp beğeninize sunulan eserler ile muhteşem bir okuma serüveni için gerekli olan her şeyi temin edebilirsiniz!

You've just added this product to the cart:

WhatsApp'ı Aç
Whatsapp Toplu Sipariş