3. Sınıf Kitapları

ÜYE OL 10 TL KAZAN

Puanları Topla İndirim Kuponunu Oluştur

KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

Kapıda Nakit Ödeme + 6 TL

KOLAY İADE

Ambalajı Açılmadan İade Edebilirsiniz

GÜVENLİ ÖDEME

Banka / Kredi Kartı ile 3D Ödeme Güvenliği

ÜYE OL 10 TL KAZAN

KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

KOLAY İADE

GÜVENLİ ÖDEME

3. Sınıf Kitapları – Yardımcı Kaynak Kitap, Test Kitabı ve Okuma Kitapları

İlkokul 3. sınıf kitapları, üçüncü sınıf öğrencilerinin içinde bulundukları eğitim öğretim dönemi içerisinde genel bir sene tekrarı yapabilmeleri ve kendilerini 4. sınıfa tam donanımlı bir şekilde hazırlayabilmeleri için son derece önemli ürünlerdir. Pek çok çeşitte olabilecek ilkokul 3. sınıf kitapları gerçekten kaliteli olarak seçilmişse eğitim ve başarı konusunda büyük fark yaratırlar.

  • Ödeme Seçenekleri: Kredi Kartı, Kapıda Ödeme veya Havale/Eft
  • Kargo Fiyatı: 90 TL altı siparişlerde sabit 9 TL
  • Ücretsiz Kargo: 90 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo
  • Kapıda Ödeme Ücreti: 40 TL üzeri siparişlerde aktif olan kapıda ödeme seçeneği için kargo firması adına talep edilen tutar +6 TL (Siparişin toplamına eklenir. Ürün başı değildir.)

En İyi 3. Sınıf Kitapları

Yukarıdaki maddelere uygunluk gösteren tüm 3. sınıf kaynak kitapları eğitim konusunda büyük ve olumlu etkiler göstererek beğeni toplamaktadır. İşte bizler de İlkokul Market ailesi olarak 3. sınıf ürünleri alanında en iyi örnekleri bir araya getirerek işinizi kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Kısacası, sitemizde en kaliteli 3. sınıf ürünleri alışverişinizi tamamlayabilir ve her zaman memnun kalacağınız materyaller satın alabilirsiniz!

Öğretmen Evde 3. Sınıf Kitapları Pdf İndir

Öğretmen Evde Yayınları ilkokul 3. sınıf kitapları yalnızca basılı bir şekilde değil pdf olarak da bulunmaktadır ve değerli öğretmenlerimiz ile paylaşılabilmektedir. İsterseniz 3. sınıf kitapları pdf formatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Öğretmen Evde 3. sınıf kitapları pdf içeriklerine bu linkten ulaşabilirsiniz. Yayınlarla ilgili tüm güncellemeleri instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

3. Sınıf Yardımcı Kaynak Kitapları

İlkokul 3. sınıf kaynak kitap dendiğinde akla içeriğinde bütün ya da tek tek olacak şekilde 3. sınıf İngilizce, Hayat Bilgisi, Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri ana derslerinin ve ilgili konuların olduğu materyaller gelmektedir. Bu ürünler genellikle 3. sınıf soru bankası, 3. sınıf test kitabı, 3. sınıf yardımcı kitap olarak isim alırlar. Pek çok isme, markaya ve içeriğe sahip olsalar da hepsinin ortak özelliği seçim yaparken dikkat edilmesi gereken aynı maddelere sahip olmalarıdır. Bu maddelere göre:

  • Satın alacağınız eser özellikle 3. sınıf kaynak kitap ve soru bankası gibi eğitimle alakalı ise mutlaka 3. sınıf MEB müfredatına göre hazırlanmış olmalıdır.
  • Çocuk psikolojisine ve çocuğun algı kapasitesine göre uygunluk göstermelidir.
  • Kaliteli, sağlam ve canlı bir baskıya sahip olmalıdır.
  • 3. sınıf öğrencilerine verileceği için onların nazarında ilgi çekici bir şekilde kurgulanmış olmalıdır. Yani bünyesinde zengin görseller ve bol bol şema, renk, sembol gibi içerikler barınmalıdır.

3. Sınıf İngilizce Kaynakları

İlkokul 3. Sınıf İngilizce kitapları tüm 3. Sınıf yardımcı kitapları arasında belki de en önemli olanlardır. Zira bu ürünler dil öğreniminin başında olan çocukların bu geniş evreni daha kolay anlamasını ve sevmesini sağlarlar.

Tümü renkli, canlı, ilgi çekici ve eğlenceli İngilizce kaynak ürünlerimizden olan Öğretmen Evde 3. Sınıf İngilizce Funny Worksheets & Test Book tamamen bu alana yoğunlaşır ve İngilizce’yi oldukça sempatik bir hale getirir. Ayrıca bu sayfadaki diğer kitaplarımızın ilgili sayfalarında da İngilizce soruları bulunmaktadır.

3. Sınıf Test Kitapları

3. sınıf test kitapları ve 3. sınıf soru bankaları ile bir sene boyunca öğrenilmesi hedeflenen İngilizce, Hayat Bilgisi, Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri ana derslerinin ölçme ve değerlendirilmesi kolaylıkla yapılır. Çocuğun iyi ve zayıf olduğu ders ve konular belirlenir ve buna uygun bir çalışma düzeni hazırlanabilir. Ayrıca bu ürünlerle çoktan seçmeli sınav sistemine etkili bir şekilde hazırlanılır.

  • Öğretmen Evde Yayınları Soru Bankası, Ara Tatil Seti, Yarıyıl Tatili Seti, Yaz Tatili Kitabı Seti ve Kitap Seti ile soru çözmek hiç olmadığı kadar keyifli olacak!

3. Sınıf Okuma Kitapları

3. sınıf okuma kitapları, okumanın güzelliği içinde kaybolurken okuma hızını ve kalitesini geliştirmek isteyen çocuklar için vazgeçilmez kaynaklardır. Sitemizdeki hem somut hem de soyut içerik olarak mükemmel şekilde hazırlanan 3. sınıf okuma kitapları ile çocuklarınıza ve öğrencilerinize büyük bir iyilikte bulunabilirsiniz.

3. Sınıf Hikaye Kitapları

Birbirinden canlı, eğlenceli, renkli ve zengin 3. sınıf hikaye kitapları ile çocuklarınız ve öğrencileriniz için tükenmeyen maceralar yaratabilirsiniz. Bu maceralar onların hayal güçlerini süsleyip zenginleştirecek. Bununla da kalmayıp onlara güzel değerler öğretecekler.

Bir yandan okuma niteliklerini ve hızlarını artıran öğrenciler diğer taraftan zihinsel olarak kendilerini büyük ölçüde 3. sınıf hikaye kitapları ile geliştirme fırsatı edinirler. Sitemizde kaliteli yazarlar ve yayınevleri tarafından hazırlanıp beğeninize sunulan eserler ile muhteşem bir okuma serüveni için gerekli olan her şeyi temin edebilirsiniz!

Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.