2. Sınıf Kitapları

TÜM KATEGORİLER

ÜCRETSİZ HIZLI KARGO

75 TL Üzeri Tüm Alışverişlerde Geçerli

KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

Kapıda Nakit Ödeme + 6 TL

KOLAY İADE

Ambalajı Açılmadan İade Edebilirsiniz

GÜVENLİ ÖDEME

Banka / Kredi Kartı ile 3D Ödeme Güvenliği

ÜCRETSİZ HIZLI KARGO

KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

KOLAY İADE

GÜVENLİ ÖDEME

2. Sınıf Kitapları, Yardımcı Kitaplar, Soru Bankası, Okuma Kitapları

2. sınıf kitapları (ikinci sınıf ana ders kitapları haricindeki materyaller), gerek ilkokul 2. sınıf eğitim-öğretim yılı boyunca çocuğunun ya da öğrencisinin öğrendiklerini farklı kaynaklardan yararlanarak pekiştirmek ve geliştirmek isteyenler, gerek ise minikleri 3. sınıfa tam donanımlı bir şekilde hazırlamak isteyen aileler ve öğretmenler tarafından sıklıkla araştırılır. Bu kitapların amacı çocuğun konular üzerinde tam bir hakimiyet kurabilmesidir.

 • Ödeme Seçenekleri: Kredi Kartı, Kapıda Ödeme veya Havale/Eft
 • Kargo Fiyatı: 75 TL altı siparişlerde sabit 9 TL
 • Ücretsiz Kargo: 75 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo
 • Kapıda Ödeme Ücreti: 40 TL üzeri siparişlerde aktif olan kapıda ödeme seçeneği için kargo firması adına talep edilen tutar +6 TL (Siparişin toplamına eklenir. Ürün başı değildir.)

En İyi 2. Sınıf Kitapları

Yukarıda verilen tüm bu özellikleri barındıran 2. sınıf kitapları, 2. sınıf yardımcı kaynakları ve soru bankaları, çocuğunuz için verimli geçecek zamanlar manasına gelir. İlkokul Market ailesi olarak biz de bu zaman dilimini sağlamanız konusunda size yardımcı olmak istediğimiz için bu özellikleri taşıyan farklı kategorilerdeki 2. sınıf kitapları ve kaynaklarını beğeninize sunuyoruz!

Öğretmen Evde 2. Sınıf Kitapları Pdf İndir

Öğretmen Evde Yayınları ilkokul 2. sınıf kitapları yalnızca basılı olarak değil pdf olarak da mevcuttur ve değerli öğretmenlerimiz ile paylaşılabilmektedir. Öğretmen Evde 2. sınıf kitapları pdf içeriklerine bu linkten ulaşabilirsiniz. Yayınlarla ilgili tüm güncellemeleri instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

2. Sınıf Yardımcı Kaynak Kitapları

2. sınıf kaynak kitapları alanında hem online hem de normal şekilde hizmet veren pek çok pazaryeri bulunmaktadır. Buralarda karşınıza çıkacak olan pek çok çeşitteki 2. sınıf materyali arasından birini beğenip seçmek ise son derece zor olacaktır. Lakin 2. sınıf kaynak kitapları alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyorsanız, seçeceğiniz yardımcı kitap ne şekilde ve içerikte olursa olsun son derece kaliteli bir materyal satın almış olacaksınız. Buna göre:

 • Alacağınız ürün ( 2. sınıf kaynak kitapları ya da herhangi bir dersin soru bankası ise) en güncel 2. sınıf MEB müfredatına göre hazırlanmış olmalıdır.
 • Pedagojik olarak ve çocuğun algı seviyesine göre uygunluk göstermelidir.
 • Kaliteli ve canlı bir baskıya sahip olmalıdır.
 • sınıf öğrencilerine hitap edeceği için onlar için ilgi çekici bir şekilde kurgulanmış olmalıdır. Bir diğer deyişle zengin görseller ve sıkıcılıktan uzak bir tasarım içermelidir.

2. Sınıf İngilizce Kaynakları

2. sınıf İngilizce kitapları, Türkçe okuma ve yazmayı henüz geçen sene öğrenmiş olan çocukların hız kesmeden yeni bir dilin dünyasına girmelerini kolaylaştırmak için hazırlanır ve üretilir. 2. sınıf İngilizce konu anlatımları, oyunlar, testler ve çalışma kağıtları bu nedenle çok önemlidirler; çünkü düzenli çalışma gerektiren bir eylem olan dil öğrenimini yalnızca okulda değil evde de tekrar etmiş olurlar.

 • Öğretmen Evde 2. Sınıf İngilizce Funny Worksheets & Test Book
 • 2. Sınıf İngilizce Sözcük Defterim (My Picture Dictionary)
 • 2. Sınıf Flash Cards (Görsel İşitsel Kelimeler) ürünleri, çocukların 2. sınıf İngilizce seviyelerini geliştirmek için harika araçlardır.

2. Sınıf Test Kitapları

2. sınıf test kitapları, 2. sınıf boyunca öğrenilen ana derslerin ve konuların ne kadar anlaşıldığını ölçmek için kullanılır. İlkokul 2. sınıf test sonuçlarındaki verilere göre çocuğun iyi olduğu alanlar kolaylıkla belirlenebilir. Eksik olduğu yönler de ayrıca görülerek buna uygun bir çalışma stratejisi belirlenebilir.

Öğretmen Evde 2. Sınıf Yarıyıl Seti, Kitap Seti ya da Ara Tatil Seti ile müfredata uygun, kaliteli sorularla bezeli bir öğrenme yolculuğuna çıkabilirsiniz.

2. Sınıf Okuma Kitapları

Yalnızca ders değil, okumayı pekiştirmek de son derece önemlidir. Okuma sevgisini aşılamayı hedefleyen birbirinden güzel 2. sınıf okuma kitapları ile rengarenk ve canlı hikayeler, çocuğun bilinçli okuma yapabilmesinin temelini sağlamlaştıracak ve onun hayal gücünü geliştirecektir. Sayfamızdaki 2. sınıf okuma kitapları ile alışverişinizi tamamladığınızda çocuklarınız ya da öğrencileriniz için mükemmel bir hediye satın almış olacaksınız. Bu hediye onun zihnini geliştireceği gibi okuma sevgisi de aşılayacak ve gelecekte de bu eylemi kendi isteğiyle, hiçbir zorlama olmada sürdürecektir.

2. Sınıf Hikaye Kitapları

2. sınıf hikaye kitapları, çocukların yalnızca okuma hızlarını artırmak ya da okuma niteliklerini yoğunlaştırmaya yaramaz. Bu eserler ayrıca onların hayal güçlerine harika bir katkıda bulunur. Çocuklar, sayfalar aracılığıyla çıktıkları yolculuklarda zihinlerini her yönden ve açıdan geliştirme şansı elde edinirler.

Bunun en iyi şekilde olabilmesi için ise 2. sınıf hikaye kitapları işinin ehli yazarlar ve yayınevleri tarafından hazır hale getirilmiş olmalıdır. Böylece çıkılacak olan hayali yolculuklar etkili ve geliştirici nitelikte olacaktır.

Şanslısınız ki, İlkokul Market ailesi olarak sizlere yalnızca alanında en iyi olan eserleri sunmaktayız ve bu, hikaye kitapları kategorisinde de şaşmaz. Böylece hem sizin, hem de çocuklarınızın bayılacağı eserler sepetinizdeki yerini alır!

Bu ürünü sepetinize eklediniz:

WhatsApp'ı Aç
Whatsapp Toplu Sipariş