1. Sınıf Kitapları

ÜYE OL 10 TL KAZAN

Puanları Topla İndirim Kuponunu Oluştur

KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

Kapıda Nakit Ödeme + 6 TL

KOLAY İADE

Ambalajı Açılmadan İade Edebilirsiniz

GÜVENLİ ÖDEME

Banka / Kredi Kartı ile 3D Ödeme Güvenliği

ÜYE OL 10 TL KAZAN

KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

KOLAY İADE

GÜVENLİ ÖDEME

1. Sınıf Kitapları - Yardımcı Kaynak Kitap, Test Kitabı ve Okuma Kitapları

1. sınıf kitapları okula ve okumaya yeni başlayan öğrenciler için dikkatlice seçilmesi gereken, geleceklerini doğrudan etkileyecek en önemli eğitsel kaynaklardır. Zira, doğru ya da yanlış ile yola çıkmak arasında fark kadar önemlidir. Eğitim hayatına, kaliteli içerik ve görselleri olan 1. sınıf yardımcı kaynak kitap, test kitabı ve okuma kitapları ile başlayan öğrenciler, bu kitaplarla hayatları boyunca sürecek güçlü bir ilişki kuracaklar ve bu da başarılarla dolu bir geleceğin kapısını aralayacaktır.
  • Ödeme Seçenekleri: Kredi Kartı, Kapıda Ödeme veya Havale/Eft
  • Kargo Fiyatı: 90 TL altı siparişlerde sabit 9 TL
  • Ücretsiz Kargo: 90 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo
  • Kapıda Ödeme Ücreti: 40 TL üzeri siparişlerde aktif olan kapıda ödeme seçeneği için kargo firması adına talep edilen tutar +6 TL (Siparişin toplamına eklenir. Ürün başı değildir.)

Çok Satan 1. Sınıf Kitapları

1. sınıf kitapları hem eğitim kalitesini yükseltmekte hem de sınavlardaki başarı oranını artırmaktadır. Bu kitapların, içerik ve görsellik açısından eğitici olması yanında, sıkmayan ve eğlendirirken öğreten yapıda kurgulanmış olması da kritik öneme sahiptir. Sizin için seçtiğimiz çok satan 1. sınıf kitaplarını aşağıdaki linklerden inceleyebilir ve avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Öğretmen Evde 1. Sınıf Kitapları

Öğretmen Evde 1. sınıf kitapları, kaliteli içeriği, canlı ve renkli görselleri ve eğlendirirken öğreten kurgusu ile kaliteli eğitimin en önemli anahtarlarından birisi niteliğindedir.

Öğretmen Evde 1. sınıf hikaye kitapları, canlı renkleri, kaliteli baskısı, eğlendirici hikaye kurgusu ve konularıyla çocukların ellerinden bırakamayacağı en yakın arkadaşları olmak üzere tasarlanmıştır.

Öğretmen Evde 1. sınıf okuduğunu anlama kitapları ise, sadece güzel hikayeler içermekle kalmayıp aynı zamanda okunan kısa bir hikayenin hemen ardından okuduğunu anlamayı ölçmeye imkan tanımaktadır.

Öğretmen Evde 1. sınıf soru bankası ise, tam tekrarı içeren ölçme değerlendirmeye olanak sağlamaktadır.

2020 yılında çıkması beklenen Öğretmen Evde 1. sınıf  okuma yazma seti çocukların okuma yazmayı sökmesinde çok önemli bir kolaylık sağlayacaktır.

Öğretmen Evde 1. sınıf 2. dönem seti ise, okumayı sökmüş öğrenciler için hazırlanmış tam kapsamlı bir yardımcı kaynak kitap seti niteliğindedir.

Öğretmen Evde 1. sınıf kitaplarının tüm çeşitlerini, tüm sayfalarıyla birlikte ilkokul market sitesinde inceleyebilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

Öğretmen Evde Kitapları PDF İçerikleri

Öğretmen Evde 1. sınıf kitapları pdf içeriklerine bu linkten ulaşabilirsiniz. Yayınlarla ilgili tüm güncellemeleri instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

1. Sınıf Tatil Kitapları

1.sınıf öğrencilerinin yarıyıl tatillerini iyi değerlendirmeleri çok ama çok önemli. Çünkü ikinci dönem, 1. dönemden daha yoğun geçecek ve 2 haftalık yarıyıl tatilinde okuldan kopmalarını kimse istemez. 1. sınıf yarıyıl tatil kitapları işte bunun önüne geçiyor. Öğrenciler tatilde alıştırmalar ile hem öğreniyorlar hem de eğleniyorlar.

Yaz tatilleri de tıpkı yarıyıl tatilleri gibi çocukların okuldan ve derslerden kopmasına çok uygun zaman aralıkları. Hatta yaz tatilinin çok daha uzun olduğu düşünülürse öğrencilerin daha bir rehavete kapılacaklarını düşünebiliriz. Kapsamlı bir yaz tatili seti ile bunun önüne geçmek elbette ki mümkün. Çocuklar hem tatilin tadını doyasıya çıkarabilir hem de tüm sene öğrendiklerinin üzerinden geçebilir.

Yardımcı Kaynak Olarak 1. Sınıf Kitapları

İlköğretim 1. sınıf 2. dönem setleri ile öğrenciler tüm seneyi detaylı olarak tekrar gözden geçirebilir ve okulda öğrendiklerine ek yapabilir. Setlerin içerisinde matematik, hayat bilgisi ve Türkçe derslerinin kitaplarını bulabilir ve tüm dersler için bu kaynağı kullanabilir.

1. Sınıf Test Kitabı

Bir öğrencinin bildiklerini test etmenin en iyi yolu elbette soru çözmek ve eksiklerini görmek. 1. sınıf tüm dersler soru bankası test kitabı ile öğrenciler bildiklerini test edecek ve eksikleri varsa onları telafi edecekler. Kapsamlı ve kaliteki sorular tüm öğrencileri bekliyor.

1. Sınıf Okuma Kitapları

1. sınıf okuma kitapları, bilinçli okuma yeteneğinin kapılarını aralayan ve bu esnada okuma eylemi ile hayatında ilk kez tanışmış olan çocuğu ilk sayfadan son sayfaya dek süren nefes kesen yolculuklara çıkaracak nitelikte olması gereken yapıtlardır. Çünkü hepimizin de bildiği gibi, gerçekten iyi bir okur olabilmek için gereken temellerin yolun en başında atılması gerekmektedir.

İşte bu sebepten dolayı, 1. sınıf okuma kitapları satın alırken çocuğun okumanın temellerini kolaylıkla kavrayabilmesi ve aynı şekilde okumayı kolaylıkla sevebilmesi hedeflenmelidir. Bunu sağlayabilecek olan 1. sınıf okuma kitapları her daim diğerlerinin arasından sıyrılarak ilginizi çekecek ve alışveriş sepetinizde yer bulacaktır.

Örneğin iri puntolu metinlere sahip, renkli baskılı, görsellerle zenginleştirilmiş, sayfalarında yer yer ilgili konuyla alakalı sorulara yer verilmiş, çocuğun seviyesine uygun uzunlukta ve derinlikte olan 1. sınıf okuma kitapları bu gruptadır. Bu maddelere sahip kitaplar, hızla şekillenen ve gelişen taze zihinlerin çevikliğini ve kavrayışını ilelebet artırarak sürdürecektir; tabii onlarla bir gelen başarıları da.

1. Sınıf Okuma Anlama Kitabı

İlkokul 1. sınıftaki çocukların okumayı öğrenmesi kadar okuduğunu anlaması da oldukça önemli. Çünkü okuduğunu anlamak sadece Türkçe dersi ile ilgili değil. Emin olun okuduğunu anlayamayan bir öğrenci diğer derslerinde de başarısız olacaktır. Çünkü neden sonuç ilişkisi kuramayacak, çıkarım yapamayacaktır. Bu sebeple okuduğunu anlama kitapları çok önemli bir yer teşkil ediyor.

1. Sınıf Hikaye Kitapları

1. sınıf hikaye kitapları, okuma yazma ile henüz tanışmış çocuğun okuma eylemini bir görevden ziyade bir eğlence ve zevk kaynağı olarak görmesini sağlayan, akıcı, yer yer güldürücü; sıkıcılıktan, yoruculuktan, anlam karmaşalarından uzak ve en genel hatlarıyla bir ömür boyu sürdürülecek bir okuma alışkanlığının temellerini atabilecek güçte kitaplar olmalıdır; zira her şeyde olduğu gibi bu alanda da “birinci” adım, atılacak diğer adımların ön göstemi mahiyetinde olacaktır.

İşte bu nedenle 1. sınıf hikaye kitapları titizlikle incelenip satın alınmalıdır. Bir yetişkinin gözünde hem somut hem de soyut içerik olarak belirli standartları sağlamış olan 1. sınıf hikaye kitapları aynı zamanda bir çocuk perspektifiyle de incelenmeli ve incelenen kitabın çocuğu kendisine ne kadar bağlayabileceği üzerinde düşünülmelidir.

Tüm bu adımlar bir nebze sıkıcı görünebilir; lakin yıllardır okuma alışkanlığına sahip olan bir yetişkinin bile sıkıcı bir kitaba başladıktan sonra o kitabı bırakıvermesi ve bir süre gözünün ucuyla bile kitap görmek istememesi sıklıkla yaşanırken, henüz okuma alışkanlığı olmayan; hatta okumayı yeni yeni keşfeden bir çocuğun bu sonucun daha beterini yaşaması son derece normaldir.

İşte bu sebeple 1. sınıf hikaye kitapları arasından her açıdan kaliteli bir şekilde hazırlanmış olanlar satın alınmalıdır.

Bensu 10’lu 1. Sınıf Hikaye Kitapları Seti

Bensu 1. sınıf hikaye kitapları seti, Bensu’nun birbirinden eğlenceli maceraları ile çocuklara muhteşem bir okuma keyfi sunuyor. Özel kutu içerisindeki on kitaplık set sayesinde minikler okuma sevgisini erkenden keşfedecek!

Bu ürünü sepetinize eklediniz: