1. Sınıf Kitap Seti Satışa Çıktı!

Blog’a Geri Dön
1. sınıf kitap seti

1. Sınıf Kitap Seti Satışa Çıktı!

İlkokul, özellikle 1. sınıf öğrenciler için bazen zorlu geçebiliyor. Okula yeni başlanmış, birçok bilgi öğrenilmeye çalışılıyor ve dersler zorlayıcı olabiliyor. Çocukların büyük çaba sarf ettiği kuşkusuz bir gerçek fakat mevcut ders kitapları ile bu çabanın karşılığını almaları bazen mümkün olamayabiliyor. Bu yüzden 1. sınıfta daha başarılı olmaları için veliler de öğretmenler de yardımcı kaynaklara yöneliyor. Çünkü onların 1. sınıf sorunsuz bir şekilde atlatması iki taraf için de çok önemli. İşte çocuklara yardımcı olmaları için hazırlanan 1. sınıf kitap seti, onların aradığı her şeyi barındırıyor.

1.Sınıf Kitap Seti İçerisinde Neler Var?

Velilerin ve öğretmenlerin en merak ettiği konu, kitabın içeriği ve kitabın baskı kalitesi. Kitabın baskı kalitesi konusunda kimsenin şüphesi olmasın elbette. A4 boyutunda, kaliteli kağıda canlı renkli olarak basılan kitaplar hem çocukların hem velilerin hem de öğretmenlerin oldukça hoşuna gidecek.

Kitabın içeriği konusunu kısaca açıklayalım. Zaten web sitesinde online olarak kitap sayfalarını da inceleyebilirsiniz ama bizler kısaca bir anlatalım yine de.

Set toplam 4 kitaptan oluşmakta. Bunlar Türkçe, matematik, hayat bilgisi ve soru bankası kitapları. Hayat bilgisi 40, Türkçe 144, matematik 160 ve soru bankası ise 128 sayfa. Yani hepsi dolu dolu anlayacağınız. Çocuklar 1. sınıfta göreceği derslerin tamamını bulabileceği gibi soru bankası sayesinde de öğrendiklerini test etme imkanı bulacak.

Türkçe ders kitabı, okuduğunu anlama ve dil bilgisi konularını derinlemesine ele almıştır. Çeşitli okuma metinleri ile çocuklar okuma pratikleri yapıp dil bilgisi kısmında ise noktalama işaretlerine kelime sınıflandırmalarına yoğunlaşabilirler.

Matematik ders kitabında ise temel toplama ve çıkarma pratikleri yapıp geometrik şekilleri tanıma şansı bulacak çocuklarımız. Bununla birlikte tedavülde olan paralarımızı da tanıyacaklar. Günlük hayatta kullanabilecekleri bilgiler öğrenecekler.

Hayat bilgisi kitabı diğer kitaplara kıyasla biraz daha az sayfalı ama içi dolu dolu. 1. sınıf kitap seti içerisinde bulunan hayat bilgisi kitabı sayesinde çocuklar günlük hayatta kesitler bulacak ve toplum içerisinde nasıl davranmaları gerektiğini öğrenecekler.

Son olarak soru bankası içerisinde bulunan testler sayesinde  tüm bu derslerden öğrendiklerini test edecekler ve kendilerini değerlendirme şansı bulacaklar. Gördüğünüz üzere. 1. sınıf kitap seti dolu dolu, öğrencilerin faydalanması için yeni müfredata göre hazırlanmış şahane bir kitap. Herkesin çok seveceğine eminiz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog’a Geri Dön
Bu ürünü sepetinize eklediniz:

Canlı Yardım

Merhaba,

Sorunuz mu var?

Başlıca yanıtlar

Kapıda ödeme 40 tl üzerindeki siparişlerde seçilebilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm kargo firmaları için +6 TL'dir.

Sipariş toplam tutarına bağlı olarak UPS, ARAS ya da PTT kargo firmalarından birisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

UPS Kargo ile 90 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +9 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir.

ARAS Kargo ile 175 tl altındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. 175 tl ve üzeri siparişlerde ARAS Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

PTT Kargo ile 90 tl ile 175 tl arasındaki siparişlerde kargo ücreti +12 tl. Üzerinde kargo ücretsizdir. 90 TL altındaki siparişlerde PTT Kargo seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişinizde kullandığınız eposta adresi ve sipariş onay epostasında gelen sipariş numarasını aşağıdaki linke girerek, siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Üye olmadan da sipariş takibi yapabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Üye olduğunuzda 10 tl değerinde 1000 puan kazanırsınız. https://www.ilkokulmarket.com/hesabim/points/ bu linkten puanları kupon koduna dönüştürdükten sonra, sepet sayfasında bu kodu ilgili alana girerek indirim alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı ürünlerde olabilmektedir. Lütfen WhatsApp müşteri danışmanımızdan stokta görünmeyen ürünler dahil bilgi isteyiniz.

50 tl altındaki siparişlerinizi, lütfen ilkokulmarket.com üzerinden hızlıca oluşturunuz. (7/24)

Kargo masrafları hariç 50 tl ve üzeri siparişlerinizde, WhatsApp müşteri danışmanımızdan yardım alabilirisiniz (Hafta içi 09:00-17:00) ya da ilkokulmarket.com (7/24)

Bireysel siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen musterihizmetleri@ilkokulmarket.com adresine iletiniz.

Toplu siparişleriniz ile ilgili taleplerinizi lütfen WhatsApp Müşteri Danışmanımıza iletiniz.